TELEDYSK - TO THE TOP

Oto oficjalnie PlayStation 5

  • Rajsi
  • 11.06.2020
  • 0

W końcu jest! 

Po dość długich oczekiwaniach, Sony na dzisiejszym pokazie gier przedstawił w końcu samą konsole PlayStation 5!
Przypominamy, że pad został ujawniony już jakiś czas temu i wiemy o nim całkiem sporo. Jeśli ktoś jest w plecy to zapraszamy TUTAJ by dowiedzieć się nieco o DualSense!

PlayStation na swoim kanale na YouTube opublikował naprawdę piękny trailer prezentujący konsolę PlayStation 5.
Kolorystyka zachowana jest w barwach białych oraz czarnych z niebieskimi wstawkami w postaci podświetlenia. Całość idealnie komponuje się z kontrolerem DualSense, który ma dokładnie taką samą tonację.

Sprzęt wygląda bardzo modernistycznie i zdecydowanie różni się od swoich poprzedniczek czy to za sprawą kształtu czy koloru.
Warto wspomnieć, że będą dostępne dwie wersje PS5 – zwykła PlayStation 5 oraz PlayStation 5 Digital Edition bez napędu na płytki. Oznacza to, że z drugiej edycji skorzystają gracze, którzy nie lubią gromadzić gier na półce tylko kupują tytuły w wersji cyfrowej.

Pokazany został także dodatkowy sprzęt w postaci stacji ładującej dwa pady, kamerki HD, bezprzewodowych słuchawek oraz pilota.
Ciekawe czy akcesoria te będą dodawane do zestawu wraz z PlayStation 5.

Jeśli chodzi o cenę – dalej nie wiemy nic konkretnego. Dokładna premiera wciąż nie jest znana – wiemy tylko, że nastąpić ma pod koniec roku 2020.

OTO POKAZ PLAYSTATION 5:

Tagi: / / / / /

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *