Redakcja

 

Jak w przypadku każdej witryny/bloga, zawsze ktoś musi kryć się po drugiej stronie, kto przygotowuje materiały, wyszukuje informacje, dzieli się swoją pasją… . Oto osoby, które obecnie redagują bloga:

 

Paveł (Administrator/Redaktor)

O mnie: Praktycznie od zawsze tworzyłem, prowadziłem jakiś blog/stronkę. Od sierpnia 2013 roku zdecydowałem się założyć swój własny kanał na YouTube poświęcony grom komputerowym. Blog jest niejako uzupełnieniem, elementem dopełniającym, który praktycznie zawsze mi towarzyszył w życiu, lecz pod różnymi adresami/nazwami.
WWW: YouTube
email: kontakt[małpa]gracz.net.pl

 

Rajsi (Redaktor)

O mnie: Bardzo lubię grać w różne tytuły. Moimi ulubionymi grami jest oczywiście GTA oraz League of Legends. Interesuję się głównie informatyką oraz wszystkim co jest z nią związane 😉

 

Paulina (Redaktor)

O mnie: Mam na imię Paulina, i tak jestem dziewczyną, która lubi sobie czasami pograć, i to nie tylko w Simsy. 😉 Prywatnie jestem logopedą, uwielbiam naturę, muzykę i lenistwo, a pomagają mi w nim komputer i konsola, które pozwalają na oderwanie się od codzienności i przeżycie niezapomnianej przygody.