Gry - sprawdź na Ceneo

Sprzęt – Paveł

 

Fotel GENESIS Trit 600 czyli niesamowicie wygodny oraz bardzo dobrze wykonany, wytrzymały fotel dla gracza. To na nim spędzam całe dnie przy nagraniach, live, montażu.

Kliknij po szczegóły

 

 

 

 


Mój obecny komputer (od stycznia 2019 roku), w obudowie Irid 300 od Genesis
Pełna specyfikacja oraz recenzja w filmie: zobacz

Nie wiem czy to komputer, bestia, czy po prostu zaawansowany kalkulator. Dzięki niemu mogę jednak grać we wszystkie gry na najwyższych detalach, a co najważniejsze nagrywać je dla Was w naprawdę dobrej jakości.

Ponadto ten sprzęt daje mi możliwość obróbki wideo, tworzenia bardziej zaawansowanych, złożonych filmów w naprawdę dobrej jakości.


Komputer zabezpieczony listwą przeciwprzepięciową od Armac oraz UPS Office 1500E, który chroni komputer i monitor również przed przepięciem, wyrównuje napięcie, jak i zabezpiecza mnie przed utratą danych, jak i innych problemów związanych z nagłym brakiem prądu.


Logitech G PRO Wirless, to profesjonalna mysz dla graczy. Bezprzewodowa, tylko 1 ms opóźnienia i długi czas pracy na jednym ładowaniu.

Kliknij po szczegóły


Klawiatura Logitech G PRO X, to profesjonalna, kompaktowa, mechaniczna klawiatura dla graczy. Wymieniane przełączniki dają możliwość dostosowania jej do swoich potrzeb. Niewielkie rozmiary ułatwiają zachowanie wolnej przestrzeni na biurku oraz transport.

Kliknij po szczegóły


Logitech G PRO X, czyli profesjonalne słuchawki dla graczy! Dają niesamowite wrażenia podczas rozgrywki, a do tego pozwalają usłyszeć dokładnie kroki przeciwnika.

Kliknij po szczegóły


Logitech Brio 4K Stream Edition , moja kamerka internetowa, która służy do nagrywania wszelkich filmów z gier oraz do streamowania.

Kliknij po szczegóły


Canon RP – głównie z tego nagrywam VLOG i wszelkie materiały tego typu. Odchylany ekranik ułatwia nagrywanie, podobnie jak i manualne ustawienia, które są niemal na wierzchu, pod ręką… .

 

 

 

 

 


canon-g7xAparat CANON PowerShot G7 X, jest to mały aparat cyfrowy, kompakt, który służy mi do kręcenia w plenerze, jak i vlogowania. Pomimo niewielkich rozmiarów jego możliwości przewyższają w niektórych przypadkach możliwość kamer cyfrowych czy lustrzanek.

Chyba największym jego atutem jest ruchomy ekran, który sprawia, że urządzenie jest idealne dla vlogera. Niestety już niedostępny w sprzedaży.

Kliknij po szczegóły (Canon G7X Mark II)

 

 

 

 


 

Mikrofon Genesis Radium 600, czyli urządzenie dzięki, któremu mnie zwykle słyszycie. Obecnie główny mikrofon służący do nagrań, jak i zwykłych rozmów na TS3.

Kliknij po szczegóły

 

 

 

 

 

 


Słuchawki bezprzewodowe Audictus Winner , których używam głównie w podróży, a także często poza nagraniami.

Kliknij po szczegóły


Głośniki Genesis Helium 400BT, gdy potrzebuję posłuchać czegoś nieco głośniej…

Kliknij po szczegółysoftboxSoftbox SLH3

Jedna lampka tego typu, która generuje odpowiednią moc i barwę światła. Dzięki niej kręcone filmy zyskują na jakości, a ja sam jestem lepiej oświetlony.

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo.pl