Sprzęt – Paveł

 

Fotel GENESIS Trit 600 czyli niesamowicie wygodny oraz bardzo dobrze wykonany, wytrzymały fotel dla gracza. To na nim spędzam całe dnie przy nagraniach, live, montażu.

Kliknij po szczegóły

 

 

 

 


 

Mój obecny komputer

Procesor: Intel Core i7-10700KF, 3.8GHz
Chłodzenie procesora: be quiet! Dark Rock 4, pasta Genesis Silicon 800
Płyta główna: Asus Z490-P
Grafika: GeForce RTX 3070
Pamięć RAM: 32 GB DDR4
SSD: 1TB

Nie wiem czy to komputer, bestia, czy po prostu zaawansowany kalkulator. Dzięki niemu mogę jednak grać we wszystkie gry na najwyższych detalach, a co najważniejsze nagrywać je dla Was w naprawdę dobrej jakości.


Monitor ASUS Rog Strix XG43VQ o proporcjach 32:9. To na nim gram, nagrywam, streamuję. Monitor ten pełni rolę dwóch monitorów. Dzięki temu mogę jednocześnie grać, jak i mieć podgląd na programy do nagrywania, czat.


iMac Pro, to na nim montuję filmy. Szczególnie recenzje i inne, bardziej złożone produkcje, jak i zwykłe materiały typu gameplay.

Procesor: 8-rdzeniowy procesor Intel Xeon W 3,2 GHz, Turbo Boost do 4,2 GHz
Pamięć RAM: 64GB
Karta graficzna: Radeon Pro Vega 56 z 8 GB pamięci HBM2
Dysk SSD: 1TB


MacBook Pro 16, który służy mi do montażu filmów oraz w trakcie podróży.

Procesor: Sześciordzeniowy procesor Intel Core i7 2,6 GHz 9. generacji, Turbo Boost do 4,5 GHz
Pamięć RAM: 16 GB
Karta graficzna: AMD Radeon Pro 5300M z 4 GB pamięci GDDR6
Dysk SSD: 512GB


Komputery zabezpieczone listwą przeciwprzepięciową od Armac oraz UPS Office 1500E, który chronią komputer i monitor również przed przepięciem, wyrównują napięcie, jak i zabezpieczają mnie przed utratą danych, jak i innych problemów związanych z nagłym brakiem prądu.


Logitech G PRO Wirless, to profesjonalna mysz dla graczy. Bezprzewodowa, tylko 1 ms opóźnienia i długi czas pracy na jednym ładowaniu.


Klawiatura Logitech G PRO X, to profesjonalna, kompaktowa, mechaniczna klawiatura dla graczy. Wymieniane przełączniki dają możliwość dostosowania jej do swoich potrzeb. Niewielkie rozmiary ułatwiają zachowanie wolnej przestrzeni na biurku oraz transport.


Logitech G PRO X, czyli profesjonalne słuchawki dla graczy! Dają niesamowite wrażenia podczas rozgrywki, a do tego pozwalają usłyszeć dokładnie kroki przeciwnika.


Logitech Brio 4K Stream Edition , moja kamerka internetowa, która służy do nagrywania wszelkich filmów z gier oraz do streamowania.


Canon RP – głównie z tego nagrywam VLOG i wszelkie materiały tego typu. Odchylany ekranik ułatwia nagrywanie, podobnie jak i manualne ustawienia, które są niemal na wierzchu, pod ręką… .

 

 

 

 

 


 

 

Mikrofon NZXT Capsule, czyli urządzenie dzięki, któremu mnie słyszycie. Obecnie główny mikrofon służący do nagrań, jak i zwykłych rozmów na TS3.