Sprzęt – Paveł

 

Fotel GENESIS Nitro 720 czyli rzucający się w oczy i niesamowicie wygodny oraz bardzo dobrze wykonany, wytrzymały fotel dla gracza. To na nim spędzam całe dnie przy nagraniach, live, montażu.

Oczywiście 10% z moim kodem PAVEL: Kliknij po szczegóły

 

 

 

 


 

Mój obecny komputer

Procesor: Intel Core i7-10700KF, 3.8GHz
Chłodzenie procesora: be quiet! Dark Rock 4, pasta Genesis Silicon 800
Płyta główna: Asus Z490-P
Grafika: GeForce RTX 3070
Pamięć RAM: 32 GB DDR4
SSD: 1TB

Nie wiem czy to komputer, bestia, czy po prostu zaawansowany kalkulator. Dzięki niemu mogę jednak grać we wszystkie gry na najwyższych detalach, a co najważniejsze nagrywać je dla Was w naprawdę dobrej jakości.


Monitor iiyama G-Master GB2790QSU-B1 Gold Phoenix, to na nim gram, nagrywam, streamuję. 27 cali, odświeżanie 240Hz, 1ms czasu reakcji i rozdzielczość 2k to coś co daje nie tylko dawkę pozytywnych wrażeń wizualnych, ale nie ukrywajmy – również pewną przewagę nad przeciwnikiem, szczególnie w strzelankach.


Monitor ASUS Rog Strix XG43VQ o proporcjach 32:9. Monitor pełni rolę dodatkowego monitora, na którym wyświetlam czat podczas stream, OBS, jak również inne potrzebne mi informacje.


iMac Pro, to na nim montuję filmy. Szczególnie recenzje i inne, bardziej złożone produkcje, jak i zwykłe materiały typu gameplay.

Procesor: 8-rdzeniowy procesor Intel Xeon W 3,2 GHz, Turbo Boost do 4,2 GHz
Pamięć RAM: 64GB
Karta graficzna: Radeon Pro Vega 56 z 8 GB pamięci HBM2
Dysk SSD: 1TB


MacBook Pro 16, który służy mi do montażu filmów oraz w trakcie podróży.

Procesor: Sześciordzeniowy procesor Intel Core i7 2,6 GHz 9. generacji, Turbo Boost do 4,5 GHz
Pamięć RAM: 16 GB
Karta graficzna: AMD Radeon Pro 5300M z 4 GB pamięci GDDR6
Dysk SSD: 512GB


Komputery zabezpieczone listwą przeciwprzepięciową od Armac oraz UPS Office 1500E, który chronią komputer i monitor również przed przepięciem, wyrównują napięcie, jak i zabezpieczają mnie przed utratą danych, jak i innych problemów związanych z nagłym brakiem prądu.


Genesis Krypton 750, to moc możliwości. Można zmieniać jej obudowę, aby czuć przewiew na dłoni, jak również zmieniać jej wagę. Kto gra w strzelanki, ten wie, że jako snajper lepiej mieć cięższą mychę… .

Oczywiście 10% z moim kodem PAVEL: Kliknij po szczegóły


Klawiatura Genesis Thor 400 RGB, to pełnowymiarowa, wytrzymała, aluminiowa klawa z podparciem pod nadgarstki i oczywiście must have – podświetleniem RGB!

Oczywiście 10% z moim kodem PAVEL: Kliknij po szczegóły


Genesis Radon 800, słuchawki lubię często zmieniać, ale najczęściej sięgam po Radon 800. Jednej z najlżejszych na rynku, a zarazem oferujące świetne parametry techniczne.

Oczywiście 10% z moim kodem PAVEL: Kliknij po szczegóły


Mikrofon Genesis Radium 600, czyli urządzenie dzięki, któremu mnie słyszycie. Obecnie główny mikrofon służący do nagrań, jak i zwykłych rozmów.

Oczywiście 10% z moim kodem PAVEL: Kliknij po szczegóły


Logitech Brio 4K Stream Edition , moja kamerka internetowa, która służy do nagrywania wszelkich filmów z gier oraz do streamowania.


Canon R7 – głównie z tego nagrywam VLOG i wszelkie materiały tego typu. Odchylany ekranik ułatwia nagrywanie, podobnie jak i manualne ustawienia, które są niemal na wierzchu, pod ręką… .

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

Laptopy i komputery - zobacz ceny