Zostań Redaktorem na Moim Blogu!

  • Paveł
  • 29.11.2015
  • 2

Blog na którym się właśnie znajdujecie to stronka, gdzie znajdziecie informacje na temat sprzętu jaki używam, a także szczegółów dotyczących mojej działalności, kanału na YouTube.

Stopniowo staram się aby również było to miejsce, w którym mógłbym dzielić się z Wami najciekawszymi informacjami ze świata gier, a już w szczególności informacjami o tytułach, które nas najbardziej interesują, które są, będą, bądź mogą pojawić się na łamach mojego kanału na YouTube.

Chciałbym również, aby blog był miejscem bardziej otwartym, stąd chciałbym właśnie Was zaprosić do współpracy. W jaki sposób? Już mówię… .

Otóż poszukuję osób, które potrafią posługiwać się poprawną polszczyzną, wiedzą co nieco o pisaniu i będą potrafiły zredagować proste newsy dotyczące poszczególnych gier, wydarzeń, promocji, bądź po prostu jakieś ciekawe przemyślenia na tematy growe/komputerowe, które ich intrygują, którymi chcieliby się podzielić.

Jak by wyglądała takowa współpraca?

Zdaję sobie sprawę, że znalezienie ciekawego newsa, bądź tematu do przedstawienia może nie być najprostszą sprawą, a do tego dochodzą zazwyczaj obowiązki domowe/praca/szkoła, itd.

Nie będę wymagać nie wiadomo jakiej aktywności, w zupełności wystarczy, aby potencjalny redaktor skleił z 2-3 newsy w ciągu miesiąca, gdyż to na nich najbardziej chciałbym się skupić. Wszelkie artykuły czy poradniki oczywiście są jak najbardziej mile widziane, lecz nie są naszym priorytetem.

Redaktor oczywiście otrzymuje dostęp do zaplecza strony, gdzie będzie mógł przygotować swój wpis, który z kolei zostanie przeze mnie sprawdzony przed publikacją.

Na co może liczyć Redaktor?

Oczywiście jego nick, bądź imię/nazwisko pojawi się na podstronie „Redakcja, gdzie będzie się mógł przedstawić i podać link do swojej strony/kanału.

Ponadto w każdym wpisie pojawi się na końcu informacja dotycząca autora oraz odnośnik do jego strony/kanału.

Co więc daje współpraca?

Współpraca, zostanie Redaktorem pozwala nie tylko na dzielenie się pasją, wiedzą, czy najciekawszymi newsami, lecz także możliwością pokazania swojej osoby, a już w szczególności swojego kanału/strony.

Jak zostać Redaktorem?

Jak już wcześniej wspomniałem, poszukuję osób chętnych do współpracy i przede wszystkim osób, które wiedzą co nieco o pisaniu newsów, piszą bezbłędnie, posługują się poprawną polszczyzną i oczywiście mają w sobie tą pasję do gier komputerowych i nowoczesnych technologi.

Jeżeli uważacie, że spełniacie te kryteria, proszę o podesłanie zgłoszenia na adres mailowy: kontakt[małpa]gracz.net.pl

W tytule maila proszę o wpisanie hasła „Redaktor” oraz jeśli istnieje możliwość, podesłanie linka do swojej strony/bloga/kanału.

Oczywiście jestem również otwarty na Wasze propozycje, pomysły, także możecie je śmiało dołączać do maili.

  • Część Paveł mam na imie Filip mam 11 lat mam opanowaną polszczyznę i bardzo cię lubie umiem pisać blogi znam się na informatyce,konaolan itp: chciałbym być u boku takiej wielkiej gwiazdy jak ty proszę odpisz

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo