Znamy finalną datę premiery Skull and Bones

  • Rajsi
  • 9.12.2023
  • 0

W końcu to mamy! 

O nowej grze od Ubisoft’u jeszcze nie dawno można było powiedzieć, że nadchodzi wielkimi krokami. Mowa oczywiście o pirackim tytule czyli Skull and Bones!
Gra została zapowiedziana już nawet parę lat temu, a studio po wielu opóźnieniach gry dało nam znać, że produkcja ukaże się 9 marca 2023 roku na PC – w Epic Games Store i aplikacji Ubisoft Connect, a także na PlayStation 5Xbox Series X|S. Następnie okazało się, że Ubisoft znów przesuwa grę, lecz tym razem na nieokreśloną datę – miało się to stać między kwietniem, a grudniem tego roku. Jednakże pod koniec października dowiedzieliśmy się o kolejnym opóźnieniu. Premiera została wtedy przesunięta po raz kolejny na nieokreślony dzień. Twórcy podali, że Skull and Bones pojawi się gdzieś w czwartym kwartale finansowym 2023-2024, który zaczyna się w styczniu i rozciąga się do marca.

Na szczęście prawdopodobnie koniec z przesunięciami daty premiery. Tym razem Ubisoft dotrzymał słowo, a przynajmniej wszystko na to wskazuje, ponieważ na gali The Game Awards 2023 ogłoszono, że Skull and Bones ukaże się 16 lutego 2024 roku. Miejmy więc nadzieję, że tym razem jest to ostateczna data premiery i studio za jakiś czas nie wycofa się z tego stanowiska. Oczywiście tytuł tak jak zaplanowana na samym początku – gra pojawi się na PC – w Epic Games Store i aplikacji Ubisoft Connect, a także na PlayStation 5Xbox Series X|S.

Oprócz tego pojawił się również krótki trailer zapowiadający produkcję, także śmiało możecie go obejrzeć poniżej!

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo