Gry - porównaj ceny

Zapraszam do DARMOWEGO Grania

  • Paveł
  • 19.12.2016
  • 2

Jestem wielkim fanem serii GTA, jednak najnowsza odsłona tej serii nie należy do tych najtańszych. Od jakiegoś czasu jestem również fanem Overwatch, jednak to również nie jest tytuł, na który każdy może sobie pozwolić – cena zaporowa, nie ma co ukrywać.

Czy jednak gry dobre to tylko te najdroższe? Tak do końca nie jest. Czasem to właśnie te darmowe tytuły wciągają na miesiące, czasem nawet całe lata. Oczywiście zawsze odstają pod kątem oprawy audio-wizualnej, jednak w żadnym wypadku nie pod kątem samej grywalności, atrakcyjności. Ba – czasem wręcz biją i niszczą drogą konkurencję jeżeli chodzi o sam fun, zabawę, są o niebo lepsze.

► ZOBACZ LISTĘ Darmowych Gier (kliknij) ►

Osobiście również jestem fanem niektórych tytułów darmowych, tych w których trzeba grę pobrać, jak i tych przeglądarkowych. Nie ukrywam, spędzam w nich chyba coraz więcej czasu i sprawia mi to wiele przyjemności.

Postanowiłem więc Wam nieco ułatwić zabawę, przygotowując listę kilku ciekawszych według mnie tytułów. Oczywiście możecie być pewni, że ta lista z czasem się powiększy. Oprócz krótkiej informacji o grze, zrzutów ekranu, jeśli to konieczne/możliwe, podałem Wam również serwery/światy na których sam gram, więc kto wie czy prędzej czy później się tam nie spotkamy we wspólnej gildii, klanie czy być może na polu walki… .

Oprócz dołączenia do podanych gier, wspólnej zabawy w tych tytułach, chciałbym Was zapytać o jedną rzecz… . Jakie darmowe gry sami polecacie? Dajcie znać tam poniżej, w sekcji komentarzy.

Serdecznie pozdrawiam i życzę Wam miłego dzionka przy ulubionych tytułach!

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

NIE PRZEGAP OKAZJI:

Laptopy i komputery - zobacz ceny