Wiedźmin 3: Dziki Gon – filmowa zapowiedź gry

  • Paveł
  • 3.09.2013
  • 0

Zapowiedzi gier to już nie tylko przedstawienie najciekawszych elementów z danego tytułu. Obecnie można zauważyć znaczny postęp w tej kwestii, m.in. właśnie dzięki oficjalnej zapowiedzi Wiedźmina 3. Otóż trailer nie opiera się na silniku gry, dzięki czemu możliwości znacząco się zwiększyły i zostały znakomicie wykorzystane przez twórców. Ta pełna akcji, brutalności oraz realistyczności grafika w zapowiedzi wprowadza nas w cudowny, charakterystyczny klimat jaki można spotkać w tym tytule.

Jest to rzecz jasna filmowa wersja, gdyż na tego typu grafikę w grze będziemy musieli jeszcze raczej poczekać wiele lat. Z drugiej jednak strony, jeśli przyjrzeć się zapowiedzi, w której uchylono rąbka tajemnicy co do wizualnej oprawy gry – również zapowiada się wybornie. Biorąc pod uwagę ogromny, otwarty świat jaki do tej pory oferował nam Wiedźmin, to grafika stoi na wyśmienitym poziomie.

Dobrze wiecie jak wyglądają zazwyczaj gry z otwartym światem… . Ciągle można napotkać różnego rodzaju błędy, niedociągnięcia i przede wszystkim średnią, nie powalającą na kolana oprawę audio-wizualną. Są rzecz jasna wyjątki potwierdzające regułę, a jednym z nich jest właśnie seria Wiedźmina, na którą tak wielu graczy czeka, a w tym również i ja.

Aktualizacja (04.09.13, 11:15)

Postanowiłem nagrać do tego materiał wideo, coś pomiędzy newsem, a vlogiem. Poprzednia część gry oraz obecna zapowiedź jej kontynuacji zrobiła na mnie naprawdę spore wrażenie, stąd też potrzebowałem jednak co nieco na ten temat powiedzieć. Zapraszam do mojego filmu poniżej.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo