Watch Dogs – czyli akcja, otwarta przestrzeń i rewelacyjna grafika

  • Paveł
  • 4.09.2013
  • 0

Pewnie już niektórzy z Was słyszeli o tej świetnej grze, jaką ma być Watch Dogs? Zgodnie z tym co widzimy na zapowiedzi oraz w ogólnodostępnych materiałach w sieci, mamy wcielić się w byłego przestępce, który najprawdopodobniej zmienił nieco swoje priorytety, cele życiowe. Otóż przyjdzie nam pomagać pewnym osobom, a wszystko będzie odbywać się przy pomocy cudownych zdolności hakerskich bohatera. Przy ich użyciu będziemy mieli możliwość manipulacji otoczeniem, które to w przyszłości będzie usiane elektroniką.

Podglądanie przez kamery, zamykanie bram, zmiana sygnalizacji oraz wiele innych elementów, sprawi iż nasza postać będzie mogła je wykorzystać jako broń, obronę, bądź źródło informacji. Dodam do tego fakt iż jest to sandbox, czyli otwarta przestrzeń, niczym w GTA, Sleeping Dogs, Skyrim. Da nam to swobodę działania i możliwość przechodzenia gry na naprawdę wiele sposobów.

Równie dużym plusem jest oprawa wizualna w grze, która stoi na wysokim poziomie, a nie ukrywajmy iż jest to jednak jeden z ważniejszych elementów, na który zwraca uwagę współczesny gracz.

Fragment z rozgrywki możecie zobaczyć na oficjalnym filmie poniżej. Zapraszam, warto! Premiera w Polsce, już 22 listopada 2013.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo