Watch Dogs 2, będzie lepsze

  • Paveł
  • 3.05.2015
  • 1

Chyba wielu z Was dobrze zna, bądź przynajmniej słyszało o Watch Dogs. Oczywiście i u mnie pojawiła się seria z tej gry, jednak sam tytuł zapowiadał się znacznie lepiej… .

W ostatecznej wersji otrzymaliśmy mniej niż z zapowiedzi, finalna wersja różniła się od tej demonstrowanej na targach E3, jak i we wszelkich zapowiedziach. Jednym słowem tytuł został okrojony.

Trwają już jednak prace nad kolejną odsłoną Watch Dogs, lecz w chwili obecnej twórcy przyznają się iż jedynka nie była perfekcyjna, lecz na podstawie tychże błędów zamierzają poprawić wiele elementów.

Niestety jest również informacja o chęci rozwinięcia gry, a co za tym idzie wprowadzenia nowości, które jak zwykle z nowościami bywa – nie muszą się spotkać z akceptacją graczy.

Osobiście ciekawi mnie dalszy los tej produkcji, jednak z doświadczenia trzymam się bardziej na dystans. Za produkcję odpowiedzialny jest Ubisoft, a ten wielokrotnie miał już okazję mnie negatywnie zaskoczyć swoimi produkcjami, czy na przykład blokowaniem kont graczy na Uplay.

Jak Wy podchodzicie do tego? Czy również zamierzacie się wstrzymać z zakupem aż do pierwszych recenzji?

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo