Vlog [#73] Blogowanie hitem

  • Paveł
  • 24.04.2014
  • 0

Dzisiaj nieco o blogowaniu, czyli o tym jak zmienia się zapotrzebowanie, popularność pewnych rzeczy. Kiedyś wystarczył zwykły zeszyt,w którym notowało się wszelkie rzeczy z życia wzięte.

Stopniowo wraz z rozwojem internetu rozpoczęła się fala blogów o naprawdę różnej tematyce. Ze mną było bardzo podobnie – również rozpoczynałem swoją przygodę od darmowych blogów, które dostępne są do założenia na wielu większych portalach.

Jedyne co mnie ominęło to zwykłe, tradycyjne pamiętniki. Jeżeli z kolei chodzi o działalność internetową, to zaliczyłem chyba wszystkie możliwe formy działalności.

Stopniowo moje blogowanie o zabawnych zdjęciach, filmach przerodziło się w prywatnego bloga, stronę, na płatnym serwerze, domenie. Wówczas rozpocząłem swoją przygodę z pisaniem newsów, poradników do systemów operacyjnych.

Ostatecznie zakończyłem tego typu działalność w szkole średniej, zamykając swoją stroną o Linuksie. Teraz staram się połączyć vlogi, materiały wideo z tradycyjną formą przekazu – pismem… .

Doszedłem jednak do etapu, w którym łączę rozrywkę, komputery oraz obie formy przekazu w jedną. Ostatecznie udało mi się połączyć wszystkie moje zainteresowania w jedną, kompletną formę działalności.

Pytanie jednak co będzie w przyszłości.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo