Uncharted 4: A Thief’s End ukaże się na PC

  • Rajsi
  • 8.06.2021
  • 0

Jak wiemy, od jakiegoś czasu Sony postanowiło, że niektóre gry ekskluzywne z PlayStation będą również pojawiać się na PC. Cały cykl zapoczątkowała gra Death Stranding już jakiś czas temu. Ostatnio jak zapewne pamiętacie było głośno o chociażby Horizon: Zero Dawn czy Days Gone, które pojawiły się na PC. Oba tytuły okazały się olbrzymimi hitami na komputerach osobistych i zrobiły dużą furorę wśród graczy. Tytuły bardzo szybko się zwróciły finansowo, a więc Sony zapowiedziało, że planuje kolejne akcje z innymi grami ekskluzywnymi, które ukażą się na PC.

Jakiś czas temu, można by powiedzieć, że przez przypadek, zostało ujawnione, że kolejna gra, która ukaże się na PC to Uncharted 4: A Thief’s End. Jak wiadomo była to jedna z najlepszych gier ekskluzywnych na konsoli PlayStation 4, zatem Sony szykuje naprawdę grubą akcję. Informacja ta ujrzała światło dzienne za sprawą prezentacji firmy opisującej kondycję działu gier i usług. Możemy ją obejrzeć TUTAJ. Na stronie 26 widzimy slajd ukazujący wzmiankę o planowanych grach, które ukażą się na PC. Właśnie tam widzimy logo Uncharted 4: A Thief’s End, co jasno pokazuje nam, że twórcy mają w planach wypuścić ową grę również na PC.

Niestety nie znamy żadnej daty premiery, kiedy Uncharted 4: A Thief’s End mogłoby się ukazać na PC. Jednak możemy przypuszczać, że niedługo Sony ogłosi plany firmy na nieco większą skalę i wtedy prawdopodobnie poznamy więcej szczegółów na temat całej akcji!

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *