The Sims 4 zostało okrojone z wielu funkcji

  • Paveł
  • 22.08.2014
  • 0

Fani serii z pewnością obserwują wszystkie informacje pojawiające się w sieci. Seria gier The Sims jest już naprawdę mocny, znanym tytułem uwielbianym przez szerokie grono graczy bez względu na płeć, czy wiek.

Niestety w nadchodzącej, czwartej odsłonie, The Sims 4 – możemy spodziewać się wielu zmian, niekoniecznie na lepsze. To co jest nam bowiem znane z poprzednich części, może przejść do przeszłości, odejść w zapomnienie.

Twórcy zdecydowali się usunąć z gry wiele funkcji, możliwości jakie dawała gra. Lista składa się już z około 80 pozycji, które zostały wyłączone z nadchodzącej części.

Do najbardziej drastycznych zmian możemy zaliczyć m.in. brak basenów, możliwość stawiania jednego budynku, zmniejszone parcele, całkowicie płaski teren, otoczenie nie będzie się rozwijać oraz wiele, wiele innych irytujących zmian.

Pełna lista zmian, a dokładniej wyłączonych funkcji znajduje się na anglojęzycznym forum: http://bit.ly/1p0jTjf

Nie ma co ukrywać, iż gra zostanie mocno okrojona i pozbawiona wielu, istotnych na rozgrywkę funkcji. Z pewnością taka informacja mocno wpłynie na sprzedaż, grywalność tego tytułu.

Według Twórców The Sims 4, aby gra mogła wyglądać, funkcjonować w zaplanowany przez nich sposób, trzeba iść na pewne ustępstwa… . Przyznam szczerze, odważny krok z ich strony, gdyż albo przyniesie to zupełnie nowy model rozgrywki, albo też totalną klęskę tej serii.

Z pewnością osobiście sprawdzę czym nas w rzeczywistości uraczy TS4 i podzielę się z Wami moją opinią. Póki co pozostaje nam trzymać kciuki, że tytuł będzie jednak udany, a ta zagrywka ze strony Twórców nie będzie polegała na późniejszym przywracaniu wszystkich funkcji w postaci płatnych DLC… .

Czekamy. Premiera już 4 września!

Porównaj ceny: http://bit.ly/1uumudh

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo