The Sims 4: Witaj w Pracy, dostępne kariery

  • Paveł
  • 6.03.2015
  • 0

Już 29 kwietnia będziemy mieli możliwość zagrania w najnowszy dodatek do The Sims 4, czyli Witaj w Pracy. Dodatek jest na tyle rozbudowany iż z pewnością zadowoli wielu graczy, nawet tych bardziej wymagających, jak i ja sam.

Cena dodatku wynosić będzie 119 zł, jednak za co tak naprawdę płacimy? Już w skrócie postaram się to wszystko wyjaśnić.

Własna firma

Przede wszystkim w grze pojawi się możliwość zakładania własnych firm w postaci sklepów, kawiarni, itp. Umożliwi to generowanie zupełnie nowych, większych przychodów, jak i rozbudowy umiejętności naszego sima, który będzie zajmował się zupełnie nowymi rzeczami.

Nowe kariery

Pojawią się trzy nowe kariery w ramach których nasz sim będzie się mógł rozwijać. Ponadto będziemy mogli brać udział, sterować poczynaniami naszych postaci w każdej z nowych karier. Szczegóły poszczególncyh zawodów,  możecie jednak poznać w oficjalnych zapowiedziach, które znajdują się poniżej.

Kariera naukowca:

Kariera lekarza:

Kariera detektywa:

Jak więc widziecie, dodatek zapowiada się naprawdę ciekawie. Oczywiście w dalszym ciągu mogą pojawiać się kolejne materiały informacyjne ze strony producenta, tak więc z pewnością o wszystkim postaram się informować na bieżąco.

Jedno jest pewne – już na chwilę obecną dodatek jest na tyle ciekawy iż z pewnością pojawi się na łamach mojego kanału, pomimo tak wysokiej ceny.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo