The Forest – zaczynam obserwować

  • Paveł
  • 17.08.2014
  • 0

Coraz częściej zdarza się że pytacie mnie o taki tytuł jak The Forest. Póki co odmawiam zagrania, a wynika to z faktu że mam już serię którymi się zajmuję, no i przede wszystkim gra nie miała jeszcze premiery, jest w fazie testów.

Nie ukrywam, że po głębszej analizie The Forest zapowiada się naprawdę świetnie. Połączenie Minecraft, czyli budowania, przetrwana, zombiaków/mutantów i horroru. Dodatkowo dochodzi do tego znacznie mocniejsza grafika, oprawa, która znacznie lepiej wpłynie na rozgrywkę.

Obecnie już zająłem się obserwacją tegoż tytułu, jednak do wersji testowej póki co nie zaglądam. Wynika to z tego iż jest ona jeszcze nie ukończona i wiele rzeczy nie działa jak powinna, wiele elementów jeszcze nie pojawiło się.

Premiera gry jest przewidywana na przyszły rok, tak więc zostało jeszcze sporo czasu i sporo też może się zmienić – oby na lepsze. Z pewnością będę wyczekiwać premiery, aby wspólnie z Wami, na łamach kanału cieszyć się tym brutalnym, kreatywnym, a zarazem strasznym światem.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo