Światowe finały po raz piąty już w Katowicach

  • Jakub
  • 9.12.2016
  • 2

Dobrze znana nam już impreza taka jak Intel Extreme Masters odbędzie się po raz kolejny w Katowickim spodku. Przyszłoroczne wydarzenie będzie podsumowaniem 11 sezonu e-sportowego cyklu turniejów na świecie.iem_v2014 Jak co roku wydarzenie to przyciąga setki, a nawet tysiące ludzi nie tylko z naszego kraju ale także za granicy. Jest ono bardzo atrakcyjne, można nie tylko zobaczyć jak rywalizują między sobą zawodowi gracze, a mają o co walczyć gdyż w puli nagród jest około 2,5 mln. złotych. Także możecie pooglądać nowości jakie oferują nam producenci, na targach IEM expo. No właśnie Ci mają tutaj pole do popisu, robią co mogą żeby tylko przyciągnąć ludzi to swoich stanowisk. Będziecie mieli także okazję spotkać się ze swoimi ulubieńcami, otóż to twórcy mają także czas dla siebie. Jak w obecnym roku była strefa meet-up tak w tym na razie nie wiadomo czy taka będzie. Lecz bez obaw, Yt-erzy mimo to pojawią się na wydarzeniu.

W roku 2017 organizatorzy zapewniają nam aż dwa weekendy na owe wydarzenie. Dobrze widzicie, też jestem pozytywnie zaskoczony, mamy aż 6 dni. Zapewne tysiące ludzi zainteresowanych, dało im do myślenia. W ubiegłym roku ponad 34 miliony osób oglądało zmagania e-sportowe przed ekranami, zaś spodek pękał w szwach, wypełniony po brzegi graczami.

Kolejki co roku ciągną się niesamowicie dlatego informacja dla chętnych 15 Grudnia rusza sprzedaż biletów, radzę wyczekiwać gdyż standardowo sprzedadzą się one w kilka sekund.

Osobiście z miłą chęcią odwiedzę po raz kolejny spodek i zrobię dla Was jakąś fajną relację z całego wydarzenia.         A Wy ? Wybieracie się ? Jesteście zainteresowani ? dajcie znać w komentarzach.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo