SimCity, nagrywam z widzami

  • Paveł
  • 29.10.2014
  • 2

Seria SimCity od dawna jest publikowana na łamach mojego kanału na YouTube. Teraz pora ją odświeżyć, a któż to nie zrobi lepiej niż Wy sami. Postanowiłem spróbować czegoś nowego – zaprosić Was do wspólnych nagrań w SimCity.

Nie spotkałem się jeszcze z czymś takim, tak więc będzie to pewnego rodzaju test. Mam nadzieję iż przyjmie się i nie będzie problemów przy jego realizacji. W dalszej części tego wpisu krok po kroku wszystko wytłumaczę.

Jak będą wyglądać filmy?

Przy użyciu Skype będę się komunikować głosowo z wybranymi przez siebie osobami, które wcześniej zgłoszą się do odcinka. Aby ułatwić, przyspieszyć montaż, w samym filmie będzie widoczna wyłącznie moja perspektywa.

Podczas nagrania będziemy poruszać dowolne, wybrane przez nas tematy. Ponadto osoby posiadające SimCity otrzymają zaproszenie do prywatnego regionu, w którym wspólnie będziemy tworzyć nasze miasta.

W opisie każdego filmu będzie można znaleźć odnośnik do kanału mojego gościa, o ile takowy posiada.

Jak mogę się zgłosić do udziału w odcinku?

Pierwszy odcinek serii jest jedynie zapowiedzią, zaproszeniem do wspólnej zabawy. W kolejnych odcinkach pojawią się nowi goście, z którymi wspólnie zagram na prywatnym regionie, właśnie w SimCity.

Pod każdym z odcinków, w komentarzach, prywatnych wiadomościach na YouTube, a także na kontakt[małpa]gracz.net.pl, można zgłaszać się do udziału w kolejnym filmie. Niestety wszyscy nie będą mogli się załapać, stąd przy wyborze będę kierować się przede wszystkim Waszymi kanałami, tym co reprezentują oraz jak długo działają. Ilość subskrypcji nie ma absolutnie znaczenia.

Przesłanie zgłoszenia automatycznie skutkuje dopisaniem do specjalnej listy, tak więc nie ma potrzeby ponownego przesyłania swoich zgłoszeń w kolejnych odcinkach tej serii.

Co jeśli nie posiadam SimCity?

Jeżeli nie posiadasz SimCity, po prostu udostępnię Ci podgląd na swój ekran, abyś mógł obserwować co się dzieje w trakcie nagrania i tak będziemy mogli porozmawiać na dowolne tematy.

Co jeśli nie posiadam własnego kanału?

Serię tworzę przede wszystkim po to aby wspomóc Was w tworzeniu własnych kanałów na YouTube. Jeżeli jednak nie posiadasz własnego kanału, to w żadnym wypadku to Cię nie dyskwalifikuje, możesz również zgłosić swoją kandydaturę.

Czy mogę nagrać naszą rozmowę?

Jeżeli masz możliwość i chęć, oczywiście możesz nagrać naszą rozmowę, a nawet perspektywę swojej rozgrywki i co więcej ją opublikować.

Dlaczego?

Seria SimCity doczekała się już naprawdę wielu odcinków, stąd pora stworzyć nową, odświeżoną jej wersję. Długo myślałem co nowego można zrobić i tak doszedłem do wniosku, że chciałbym nagrać serię z Wami, co przy okazji może pomóc osobom tworzącym na YouTube.

Niestety ma to dość wąskie działanie i nie daje możliwości wsparcia większego grona z Was. Co z tego wyniknie, zobaczymy. Mam tylko nadzieję, że pomysł Wam się spodoba i znajdą się śmiałkowie na wspólne nagranie.

W takim razie czekam na pierwsze zgłoszenia i być może do usłyszenia na Skype.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo