SimCity: Miasta Przyszłości – Dodatek do gry

  • Paveł
  • 1.10.2013
  • 0

Polubiliście najnowsze SimCity? Ja także. Mimo, że jest znacznie łatwiejsza od poprzednich części, to jednak odczuwam jakiś sentyment do tej gry… . Już od jakiegoś czasu na oficjalnych stronach można znaleźć informację dotyczącą nadchodzącego dodatku, jakim będą Miasta Przyszłości. Premiery dodatku spodziewamy się jeszcze 12 listopada, tak więc już niedługo.

Co nam zaoferuje dodatek? Otóż dość sporo, gdyż przeniesie nas pięćdziesiąt lat w przyszłość, gdzie przyjdzie nam kreować futurystyczne miasto. Będziemy musieli wybrać między miastem przemysłowym, utrzymującym się z konsumpcji, a zieloną, ekologiczną utopią. Owe, futurystyczne budynki, technologie, mają być oparte tak naprawdę na realnym świecie, tak więc gra nie będzie zupełnie odbiegała od możliwości, technologii, którą znamy, nie straci na realizmie.

Co najważniejsze, budowa miasta nie będzie polegała wyłącznie na rozpościeraniu siatki na terenie. Przyjdzie nam bowiem budować ogromne wieże, które mogą spełniać różnorodne zadania. Poprzez dodawanie kolejnych to segmentów wieży, możemy zwiększać ilość miejsc mieszkalnych, bądź też rozrywki, pracy.

Muszę przyznać, że dodatek zapowiada się naprawdę kusząco, lecz niestety odrzucać może jedynie cena, która w chwili obecnej za przedpremierowe wydanie wynosi 99 zł. Dodam tylko iż zakupując wersję przedpremierową, mamy otrzymać w bonusie Arkologię Kosmodrom. Czyli, że co? No więc ma to być turystyka kosmiczna, która ma umożliwić Simom zwiedzanie odległych gwiazd, planet.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo