Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth

  • Paveł
  • 24.04.2014
  • 0

Chyba wszyscy gracze, którzy uwielbiają taki gatunek jak strategie, zetknęli się z takim wielkim tytułem jak Cywilizacja. Osobiście nie jestem fanem tego gatunku gier komputerowych, jednak strategią ekonomiczną nie pogardzę (mam tu na myśli oczywiście SimCity).

Obecnie w trakcie produkcji, tworzenia jest kolejna odsłona Cywilizacji, „Beyond Earth”. Nie mam specjalnie doświadczenia w turowych grach strategicznych, jednak oficjalna zapowiedź tej gry oraz Wasze propozycje spróbowania swoich sił w strategii, sprawia iż rzeczywiście przyjrzę się temu bliżej.

Naszym zadaniem głównym jest wcielenie się w rolę dowódcy i pokierowanie naszej ekipy przez nieznane tereny, zbadanie i skolonizowanie planety.cywilizacja beyond earth zrzut

Z pewnością nie będzie to prosta rozgrywka, zważywszy że będzie to praktycznie moje pierwsze zetknięcie z tym gatunkiem. Myślę jednak że dzięki Waszej pomocy, podpowiedziom, nauczę się czegoś nowego i wspólnie przejdziemy przez to cało.

Nie wiem czy gdyby nie futurystyczna oprawa, to zdecydowałbym się na próbę. Jako jednak że klimat gry mocno mi odpowiada, postaram się stawić czoła Waszemu wyzwaniu i to jeszcze w tym roku.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo