Prezent Specjalny Origin- Need for Speed Most Wanted (2012)

  • PolskiSopel
  • 5.02.2016
  • 0

Cześć.

Być może zaciekawi was informacja o nowym darmowym prezencie od origin jakim jest NFS Most Wanted z roku 2012.


Tak jak już wspomniałem EA postanowiło oddać za darmo w nasze ręce jeden ze swoich nieco już starszym tytułów z serii Need for Speed. Widocznie uznali, że gra nie przynosi im już należytych zysków a dając grę za darmo zawsze jest szansa że ktoś skusi się na DLC.

Gra oprócz małej wstawki fabularnej nadającej sens krążeniu w kółko po mapie w trybie single-player oferuje również tryb Wieloosobowy. Niestety moje odczucia względem niego są raczej negatywne. Pomijając brak policji która jest jednym z głównych elementów tej gry, to grając w tym trybie czułem się wręcz zagubiony, wręcz odczuwałem dyskomfort tak więc szybko odpuściłem sobie przygodę w sieci i powróciłem do trybu jednoosobowego.

Mimo wszystko jest to naprawdę dobra gra która może zapewnić rozrywkę na kilkanaście godzin. Osobiście sam raz na jakiś czas wracam do tej gry i muszę przyznać, że ,mimo wielu niedociągnięć i raczej dość ubogiego gameplayu warto poświęcić chwilę temu tytułowi. (zwłaszcza jeśli nie ma się żadnej alternatywy ;] )

Autor: PolskiSopel

 

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo