Premiery uciekają

  • Paveł
  • 13.03.2014
  • 0

Niesamowicie przygnębiająca sprawa. W związku z awarią mojego komputera stacjonarnego i niesamowicie przedłużającej się naprawy gwarancyjnej, jestem do tyłu z premierami.

Sprawa tym bardziej irytuje, gdy otrzymuję zamówione klucze, lecz nie mam jak przetestować gier, ani tym bardziej ich przedstawić na łamach swojego kanału.

W chwili obecnej jest to oczywiście dodatek Drugie uderzenie do gry Battlefield 4 oraz taki tytuł jak Thief, z którego zmierzam zrobić serię. Niestety brak komputera stacjonarnego znacznie ogranicza moje możliwości i sporo przedłuża datę premiery na kanale.

Teoretycznie jeszcze w tym tygodniu pecet powinien wrócić w moje ręce, lecz sytuacja była dokładnie ta sama tydzień temu – również byłem zapewniany że będzie zakończona naprawa.

Przyznam szczerze, że większość reklamacji jakie składałem w swoim życiu była zakańczana do dwóch tygodni. Tym razem skorzystałem z oferty innego sklepu… . Prawdopodobnie pierwszy i ostatni raz.

Nie pozostaje mi wobec tego nic innego, niż oczekiwanie i przesłanie pod koniec tygodnia kolejnej wiadomości do serwisu z zapytaniem o mój sprzęt.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo