NAJLEPSZE POLSKIE GRY

  • PolskiSopel
  • 6.12.2015
  • 0

Cześć i czołem.                                                                                                                        Dzisiaj chcę wam przedstawić kilka gier z których nasz kraj może się poszczycić. Na tej liście przeważać będą gry w miarę nowe, ale pojawi się również kilka tytułów nieco starszych.

Wiedźmin                                                                                                                                  Każda odsłona tej gry mogłaby zostać synonimem-                              najwyższej jakości. Zarówno druga jak i trzecia część zdumiewa piękną oprawą audiowizualną oraz niezwykłą fabułą.                       Ponad to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to najlepsza ekranizacja jaką ujrzał ten świat.

ThisWarOfMine

Produkcja studia 11bit studios szybko stała się tematem zainteresowania graczy oraz krytyków. Ta gra jako jedna z niewielu ukazuje nam wojnę z innej strony, ze strony cywilów. Opowiada ona o grupce ludzi próbujących przetrwać w piekle jakim jest wojna.

Zaginięcie Ethana Cartera

Może o niej nie słyszeliście ale jest to przygodówka stworzona przez studio The Astronauts. Wyróżnia ją naprawdę miła dla oka i ucha oprawa audiowizualna oraz niebanalne zagadki. Jest to mała, niezależna produkcja, ale to nie przeszkodziło twórcą w sukcesie.

Dead Island  i  Dying Light

Wątpię by komuś z was co najmniej nie obiły się słuchem te tytuły, ale mimo to wstępnie powiem wam o co w tym wszystkim chodzi.        Obie gry poza tym, że są z tego samego studia, to obie wprowadzają nas do świata zombie-apokalipsy. Produkcje moją dość sporo zarówno podobieństw jak i różnic ale chyba największą i najbardziej promowaną jest- parkour.

Call Of Juarez
Seria CallOfJuarez jest westernową grą rodem z… Techlandu.  Wielu graczy i krytyków ceni sobie tę produkcję za ciekawą fabułę,  oprawę audiowizualną oraz to co najważniejsze- klimat.

Przedstawiłem wam najbardziej znane i jedne z najlepszych, o ile nie najlepsze gry z nad Wisły. Jeśli macie jakieś uwagi, podzielcie się nimi w komentarzach.

Do zobaczenia ;]

Autor: PolskiSopel

 

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo