Najciekawsze i najlepsze – KICKSTARTER !

  • sofT
  • 3.12.2015
  • 2

Jaki projekt warto wesprzeć ?

Dzisiaj chciałbym Wam zaprezentować TOP5  najlepszych moim zdaniem projektów o tematyce Gry oraz Technologie jakie są dostępne w serwisie Kickstarter.

Zapraszam !

Nr. 5

Ostatnim, a zarazem pierwszym projektem na tej liście jest:

3Doodler

Jest to krótko mówiąc długopis, tak długopis !  Nie jest to jednak zwykły długopis,  „tuszem” do tego długopisu jest PLASTIK, tak, specjalny elastyczny plastik, który pod wpływem wysokiej temperatury we wnętrzu długopisu topi się. Nie topi się całkowicie lecz do postaci, w której można nim swobodnie rysować w powietrzu ! W  bardzo dużym skrócie jest to mini mini drukarka 3D.

Źródło zdjęcia : https://www.kickstarter.com/projects/1351910088/3doodler-the-worlds-first-3d-printing-pen/description

Nr. 4

ZNAPS

Na Czwartym miejscu coś bardzo moim zdaniem przydatnego dla każdego kto korzysta często z telefonu, a konkretniej z ładowarki do niego. ZNAPS jest to nic innego jak adapter magnetyczny podłączany do naszego kabla USB/microUSB. Drugą częścią tego „wynalazku” jest również magnetyczny adapter wpinany w gniazdo USB w telefonie. Adaptery po bliskim zbliżeniu do siebie wpinają się „samodzielnie”.

b0346486fed0f695ee22d287c7abe6a2_original

Źródło filmu i obrazka : https://www.kickstarter.com/projects/1041610927/znaps-the-9-magnetic-adapter-for-your-mobile-devic/description

 

Nr. 3

BATTLETECH

Tutaj przechodzimy przez granicę pomiędzy projektami technologicznymi, a grami. Nowa gra twórców serii Shadowrun, jest nią BattleTech. Taktyczna gra turowa z Mechami w roli głównej. Wydaje się naprawdę ciekawa ze względu na typ rozgrywki.

Źródło obrazka: https://www.kickstarter.com/projects/webeharebrained/battletech/description

Nr. 2

Stonehearth

Naprawdę przyjemna gierka typu Sandbox/Strategia/RPG, chodzi w niej mniej więcej o to aby zbudować wioskę, którą potem należy przekształcić w miasteczko. Będzie się ono musiało bronić przed atakami goblinów. Jako gracz odpowiadamy za zbudowanie małej wioski kilku początkowym osadnikom, wszystkie budynki jakie będą w naszym mieście będziemy(ale nie musimy, ponieważ są dostępne gotowe projekty) projektować sami. W miarę rozwoju wioski będą do niej przybywać kolejni mieszkańcy.

Źródło filmu: https://www.kickstarter.com/projects/1590639245/stonehearth/description

Nr. 1

Czyli Grande Finale:

Glyph: A Mobile Personal Theater

Coś, coś naprawdę super, pomiędzy projektami technologicznymi, a projektami gier. Większość z nas zna gogle do wirtualnej rzeczywistości takie jak na przykład Oculus Rift. Jak widać po nazwie to urządzenie nie ma prawie nic wspólnego z takimi goglami poza wyglądem. Gdy pierwszy raz je zobaczyłem pomyślałem że to kolejne „super nowe i jeszcze bardziej zaawansowane” gogle VR. Prawda jest inna, Glyph: Mobile Personal Theater jest przenośnym „kinem”. Wyglądem przypomina zwykłe słuchawki nauszne, podczas oglądania na nim filmów-gogle VR. Właśnie, filmów, do tego nasze mobilne urządzenie jest przeznaczone, wygląda całkiem futurystycznie ale nie wyobrażam sobie siedzieć w autobusie oglądając film z czymś takim na głowie, zresztą myślę że zobaczycie o co mi chodzi  😉

Źródło zdjęć: https://www.kickstarter.com/projects/avegantglyph/a-mobile-personal-theater-with-built-in-premium-au/description

Co Wy sądzicie o przedstawionych przeze mnie projektach ? Wsparlibyście któryś z nich ? Czy przenośne kino naprawdę jest nam potrzebne ?

A jakie projekty moglibyście weprzeć, bądź już to zrobiliście ?

Autor: sofT

  • Na pewno fajnym pomysłem jest Glyph: A Mobile Personal Theater. Ponieważ można zabrać takie urządzenie ,gdzie kolwiek nam się chce :-p. Tak jak również można połączyć słych z wzrokiem praktycznie jednocześnie.
    Najbardziej jednak spodobała mi się gra BATTLETECH. Myślę ,że zaciekawi nawet graczy nie grających w takiego typu gry ;-).

    • Osobiście najbardziej podobają mi się: Stonehearth i Glyph: Mobile Personal Theater. To drugie z wielką chęcią zobaczyłbym w sklepach 😉

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo