Możliwość reklamy i koniec z forum

  • Paveł
  • 1.03.2015
  • 0

Przyszła pora, aby zmodyfikować nieco serwis Gracz.net.pl. Otóż zmienił się nieco układ poszczególnych elementów, a także pojawiły się nowe odnośniki w postaci banerów do najnowszych, najciekawszych playlist, serii gier.

Ponadto siatka z najnowszymi, najciekawszymi wpisami, została zastąpiona przez pokaz slajdów, dzięki czemu poszczególne, najnowsze wpisy jeszcze bardziej się wyróżniają.

Jednak to nie koniec zmian. Co więcej?

Możliwość reklamy na GRACZ.net.pl

Kolejny, dodatkowy, ważny element to blok z reklamami, które możecie sami zamieszczać na łamach mojego serwisu. Koszt takowej reklamy to na chwilę obecną tylko 79 groszy/dzień. Umożliwi to Wam promocję Waszych stron, blogów, for dyskusyjnych, a nawet całych kanałów na YouTube, czy też poszczególnych materiałów wideo. Dzięki takiej formie reklamy nie tylko ułatwicie znalezienie Waszej strony/kanału, lecz również wesprzecie moją działalność, pomożecie w utrzymaniu serwera, na którym znajduje się GRACZ.net.pl.

reklamy-zrzut

Wasza reklama w postaci banera o wymiarach 125×125 px pojawiać się będzie na każdej podstronie, jak i stronie głównej mojego bloga w ramce „Reklamy”. Boks z reklamami znajduje się praktycznie zaraz pod nagłówkiem strony, tak więc jest widoczny dla każdego, zaraz po załadowaniu się strony.

Koniec z forum

Niestety z powodu małego zainteresowania forum dyskusyjnym, postanowiłem je wyłączyć, aby przynajmniej częściowo odciążyć serwer, na którym znajduje się mój blog. Umożliwi mi to rozwój bloga bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Mam nadzieję, że te zmiany przypadną Wam do gustu. Pamiętajcie, że wszystkie Wasze propozycje, pomysły zawsze możecie mi podsyłać w postaci komentarzy, jak i bezpośrednio na maila: kontakt[małpa]gracz.net.pl

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo