Moje plany, czyli gry, vlogi, współpraca z Wami

  • Paveł
  • 14.08.2014
  • 0

Kiedy zakładałem kanał na YouTube nie przypuszczałem, że w ogóle będę miał dla kogo nagrywać. Z góry założyłem, że co by się nie działo – będę nagrywać dla siebie, w celu rozwoju swoich umiejętności, jak i pewności siebie. Od tamtego czasu dużo się zmieniło. Nasze grono znacznie się powiększyło, a co za tym idzie, staram się również bardziej kierować Waszymi opiniami.

Przejdźmy jednak do sedna tematu, czyli tego czego możecie się spodziewać, co planuję w bliższej, bądź dalszej przyszłości wdrożyć do mojej działalności.

w co pogramy?

Zacznijmy od tytułów, które pojawią się na łamach kanału. Otóż mam już listę gier, które są tzw. pewniakami na moim kanale: The Sims 4, Wiedźmin 3, GTA V (PC), Mass Effect 4, Alien Isolation. Co do ostatniego tytułu, decyzja wynika nie z ogromnej ilości pytań, lecz wyłącznie mojego, osobistego zainteresowania tą serią, która rzekomo ma zostać naprawiona, przywrócona do cudownego klimatu jaki znamy m.in. z filmów.

Oczywiście oprócz owych pewniaków, zawsze jest szansa na inne, poboczne serie filmów, lecz o tych ciężko cokolwiek mówić, gdyż będą to nieco bardziej spontaniczne decyzje.

vlogowanie

Kolejna sprawa to vlogi, w których coraz bardziej się udzielam. Niegdyś vlog był u mnie czymś wyjątkowym, a obecnie to praktycznie chleb powszedni. W celu urozmaicenia tematów, vlogów, mam zamiar wybrać się na urlop, w trakcie którego nagram kilka materiałów w plenerze.

Z pewnością będzie to dla mnie coś nowego i wielce krępującego – te wszystkie oczy przechodniów skupione na mnie… . Postaram się jakoś to przełknąć. Nowe otoczenie, tło z pewnością wprowadzą nieco świeżości do vlogów.

reklama, szansa dla Was

Regularnie przysyłacie prośby o wspólne serie, nagrania. Niestety tego typu współpraca jest niemożliwa ze względu na ilość osób, które się zgłaszają. W chwili obecnej, aby kogoś wesprzeć, trzeba nawiązać dłuższą współpracę.

Nieustannie zastanawiam się jak to zrobić, aby pomóc większemu gronu osób.

Na chwilę obecną udostępniłem Wam forum dyskusyjne, na łamach którego możecie nie tylko prowadzić luźne rozmowy, lecz także dzielić się doświadczeniem, szukać pomocy, odpowiedzi na Wasze problemy. Dodatkowo specjalny dział na forum daje możliwość podzielenia się swoimi pracami, filmami, kanałem.

Z doświadczenia wiem, że bezpośrednia reklama w postaci filmów, a także komentarzy pod filmami na niewiele się zdaje, tak więc też nie widzę sensu prowadzenia tego typu promocji. Z drugiej jednak strony komentowanie, intrygowanie w pozytywny sposób swoją osobą może przynieść Wam, Twórcom wiele dobrego, bowiem zaintrygowani czytelnicy, widzowie zwykle wówczas zaglądają na Wasze profile, kanały.

Jeżeli oczywiście ktoś z Was ma pomysł w jaki sposób mógłbym Wam jeszcze pomóc, może napisać w komentarzu, bądź bezpośrednio na moją skrzynkę pocztową: kontakt[małpa]gracz.net.pl

To tyle z mojej strony. Zobaczymy co jeszcze czas pokaże i czym zostaniemy zaskoczeni… .

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo