Gry - porównaj ceny

Mirror’s Edge 2 – niesamowity trailer

 • Paveł
 • 1.09.2013
 • 6

Obecnie jestem w trakcie ponownego przechodzenia pierwszej części tej wspaniałej gry, co możecie zresztą oglądać na moim kanale YouTube. Zastanawiałem się jednak co spowodowało, że nie zainteresowałem się, nie zagrałem w kolejną część przygód tej cudownej Azjatki, Faith. Teraz już wiem… . Słyszałem o fakcie powstawania kolejnej odsłony Mirror’s Edge i przyjąłem iż jest ona ukończona. Rzeczywistość jest niestety zupełnie inna i bardziej bolesna dla graczy.

Mimo zapowiedzi, oficjalnie potwierdzonych już plotek – gra jest w początkowej fazie tworzenia i ciężko powiedzieć kiedy zobaczymy, dowiemy się czegokolwiek więcej, no i przede wszystkim, kiedy doczekamy się premiery. Najciekawszy jest jednak fakt iż druga część nie będzie drugą częścią zarówno pod nazwą, jak i fabułą. Kolejna odsłona gry będzie najprawdopodobniej pod nazwą Mirror’s Edge – skąd więc wiedzieć o której części mowa? Z kolei co do fabuły, nie ma być powiązana z jedynką.

Oficjalna strona z listowną zapowiedzią, dwoma tapetami oraz trailerem z czerwca jest już oczywiście dostępna. Sam trailer możecie zobaczyć poniżej, gorąco polecam. Według podanych w nim informacji, wszystkie animacje są stworzone na silniku z gry, a co za tym idzie – jest na co czekać – miodnie. Grafika, świat w którym przyjdzie się nam poruszać szokuje realistycznością wykonania. Myślę, że nie ma się jednak co dziwić, gdyż gra jest przewidziana na nowe generacje konsol oraz komputery, co znacząco poszerza możliwości twórców.

 • Chociażby ten z Wiedźmina 3, ale nie tylko. Mógłbym dość długo o tym pisać, jako że trailery gier po prostu uwielbiam, ale tak na szybko z głowy, uważam że lepsze są chociażby: Final Fantasy XIV: A Realm Reborn – End of an Era (wprost genialna animacja), Star Wars: The Old Republic Cinematic Trailer (ten z E3 w 2010 roku), czy The Witcher 2 Launch Trailer – Disdain and Fear (tutaj muzyka robi rewelacyjny klimat). Z wymienionych chyba tylko ten ostatni jest na silniku gry. Co do wspomnianych kombinacji – nie wiem, ale mam nadzieję, że będą! 😉

  • Niektóre zapowiedzi naprawdę ogląda się z przyjemnością i aż szkoda że tak szybko się kończą czasami. Obecnie coraz częściej można spotkać się z tak dobrymi trailerami. Bardzo miło wspominam filmowy wstęp do GTA2. Jak na tamte czasy – bardzo ciekawa realizacja…

 • Niesamowity jak niesamowity. Muszę powiedzieć, ze widywałem lepsze… Ale trzeba przyznać, ze gra zapowiada się naprawdę klimatycznie, tego jej odmówić nie można!

  • Widziałeś lepsze? Czyżbyś miał na myśli najnowszy trailer z Wiedźmin 3? Ten faktycznie jest lepszy, ale nie jest stworzony na silniku gry, tylko jest osobnym dziełem. Z kolei trailer z Mirror’s Edge jest właśnie zrobiony przy użyciu silnika z gry. Zastanawia mnie jednak to, czy te wszystkie zaawansowane kombinacje, ataki, również będą dostępne w grze, czy być może zostały stworzone wyłącznie na potrzeby filmu… .

 • Mirror’s Edge kupiłem kiedyś, ale przyznam, że bez większego przekonania czy nadziei. Wziąłem ją bo była jakaś mega promocja i kosztowała naprawdę grosze. Po odpaleniu muszę jednak przyznać, że gra jest super, grafika przepiękna i zabawa na wysokim poziomie. Kolejna część natomiast wygląda bajecznie, boję się tylko, że mój sprzęt nie wytrzyma (chyba trzeba zrobić jakiś upgrade).

  • Ja zmieniłem sprzęt dosłownie jakiś miesiąc temu, jednak patrząc na to jak wyglądać ma kolejna odsłona – również mam pewne obawy. Niestety dalej nic nie wiadomo. Brakuje jakichkolwiek informacji co do samej gry, jak i ewentualnej premiery. Prawdopodobnie będziemy po prostu zaskoczeni w późniejszym czasie nagłym postępem prac nad tym tytułem… .

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

NIE PRZEGAP OKAZJI:

Laptopy i komputery - zobacz ceny