LIVE Charytatywny! Gramy dla PRZYLĄDKA NADZIEI

  • Paveł
  • 10.12.2016
  • 1

WIELKIE GRANIE, WIELKI CEL! Wielki Stream Charytatywny, który potrwa 36h. Udział weźmie wielu Polskich Youtuberów, Streamerów. Otóż wszyscy wspólnie z NVIDIĄ zagramy dla PRZYLĄDKA NADZIEI.

Całość donacji jaką uda nam się zebrać trafi bezpośrednio do Przylądka Nadziei. Jest to fundacja wspierająca dzieci z chorobą nowotworową. W tym roku mam wraz z Gilathiss, Mattyniu, Hadesiak zaszczyt poprowadzić stream przez 4h na oficjalnym kanale Twitch NVIDIA.

ZAPRASZAM Was gorąco, aby wpaść do nas na stream 11 grudnia (niedziela) w godzinach 18:00 – 22:00. Oczywiście również bardzo mocno zachęcam tych, którzy mogą – do donacji.

Kiedy Stream?

Akcja trwa od 5 grudnia, jednak 36h stream zaczyna się 10 grudnia. Wraz z Gilathiss, Mattyniu, Hadesiak poprowadzimy stream 11 grudnia (niedziela) od godziny 18:00 do 22:00, także serdecznie zapraszamy i liczymy gorąco na Wasze wsparcie, obecność.

W co zagramy?

Oczywiście każdy streamer dobiera inny tytuł. W naszym przypadku będzie to obowiązkowo GTA Online. Z pewnością w trakcie tych 4 godzin pogramy w wiele trybów, a i być może jakaś swobodna rozgrywka się trafi – kto wie.

Gdzie odbędzie się stream?

LIVE odbędzie się na oficjalnym kanale Twitch NVIDIA: tutaj

Jaki jest cel zbiórki?

Całość donacji, która wpłynie zostanie przekazane na Przylądek Nadziei, czyli fundację wspierającą dzieci z chorobą nowotworową.
Więcej o Fundacji: tutaj
Szczegóły akcji na oficjalnej stronie: tutaj

Gdzie i jak wspierać?

Jeżeli jesteś w stanie wesprzeć akcję dowolną kwotą, wystarczy dokonać donacji poprzez przelew PAYPAL, bądź tradycyjny – dzięki DOTPAY. Linki do donacji będą dostępne w opisie pod streamem: tutaj

Pomagajmy jak potrafimy!

Oczywiście głównym celem jest zebranie pieniążków, jednak liczą się dla nas wszelkie formy wsparcia. Nawet udostępnienie tej informacji dalej, będzie dobrym krokiem naprzód i wielkim wsparciem tej akcji.

Kogo zobaczymy na żywo?

Udział w akcji bierze naprawdę pokaźna ilość streamerów, youtuberów, graczy. Cieszę się iż mogę dołączyć do tego grona i wesprzeć tą akcję. Cały harmonogram live oraz listę streamerów znajdziecie na oficjalnej stronie: tutaj

nvidia-osoby

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo