Listopad premier – w co zagramy?

  • Paveł
  • 3.11.2014
  • 2

Absolutnie nie będzie to kolejny spis premier na listopad 2014. Mam zamiar przedstawić Wam własny spis premier na listopad, listę gier które nieustannie obserwuję i mam na oku. Gry, które mogą pojawić się na łamach mojego kanału.

Oczywiście poniższa lista to wyłącznie moja sugestia, propozycja tytułów, które mogą pojawić się, lecz nie muszą w ramach moich serii. Mam nadzieję, że pomożecie mi przy tym trudnym wyborze.

farming-simulator-15

Na sam start zacznę od Farming Simulator 15. Wiem , wiem, premiera była pod koniec października, jednak tytuł jest na tyle ciekawy iż również biorę go pod uwagę.

Czy trzeba coś jeszcze mówić? Symulator farmy, gdzie rozwijamy swoją własną farmę, poprzez sianie, oranie, aż po zakup nowych maszyn, itd.

Decyzja o dodaniu Farming Simulator do listy, wynika z sondy na blogu, w ramach której daliście mi znać o Waszym zainteresowaniu symulatorami.

far-cry-4-news

Dalej na liście plasuje się Far Cry 4. Pierwszoosobowa strzelanka z otwartym światem i piękną oprawą graficzną. Tym razem przeniesiemy się w Himalaje, gdzie trwa wojna domowa. Nasz bohater będzie miał do dyspozycji szereg ciekawych broni, a także pomysłów, możliwości… .

Dragon-Age-Inquisition-news

Dragon Age: Inkwizycja, gra RPG w świecie fantasy. Wciągająca historia w ciekawej oprawie, lecz przede wszystkim powrót do sprawdzonych elementów z pierwszej części, czego tak bardzo pragnęli fani serii.

assassins-creed-unity-news

Na sam koniec listy trafia chyba najbardziej wyczekiwany Assassin’s Creed: Unity. Powód takiej decyzji to przede wszystkim zbyt wysokie wymagania sprzętowe tej gry. Sprzęt, który służy mi do nagrań, niestety nie spełnia do końca wymagań Unity.

Która z powyższych gier jest dla Was najbardziej interesująca? Która z gier powinna mieć własną serię na łamach mojego kanału? 

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo