Lany poniedziałek – historia pewnej kobiety

  • Paveł
  • 21.04.2014
  • 0

Dzisiaj mamy poniedziałek, jednak dość nietypowy. Wszyscy mamy wolne od szkoły,pracy, a na ulicach mimo ładnej pogody może być dość mokro. Chyba już wszyscy wiedzą o jakim poniedziałku mowa – lanym rzecz jasna.

W związku z tym dniem chciałbym Wam opowiedzieć historię pewnej kobiety… . Otóż bohaterka mojej krótkiej historii kilka długich lat temu w Śmigusa Dyngusa postanowiła wyjść z domu. Oczywiście zaraz po wyjściu z bloku pojawiło się dwóch śmiałków z wodą, którzy chcieli kobiecie sprawić psikusa ten sympatyczny dzień.

Kobieta w wieku około trzydziestu lat została jednak nieumyślnie urażona przez tych dwóch młodzieńców. Otóż jeden z nich stwierdził iż jest „za stara” na tego typu dowcip, dlatego postanowili zostawić ją w spokoju.

Ci młodzi ludzie mieli bardzo dobry tok myślenia, lecz niestety źle ubrali to w słowa. Efektem było tylko rozzłoszczenie kobiety, która pogoniła młodzieńców.

Powiedzcie mi jak tu dogodzić kobiecie. Oblejesz wodą, to będzie zła, z kolei jeśli tego nie zrobisz to może uznać że jest brzydka, bądź stara… .

Lepiej zostanę dziś w domu.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo