Gracz.net.pl, czym to w ogóle jest?

  • Paveł
  • 23.10.2014
  • 0

Serwis, a właściwie raczej blog Gracz.net.pl… . Co to w ogóle jest? Tak naprawdę zamieszczam tutaj sporo wpisów, jednak czy aby na pewno są one tutaj potrzebne? Właśnie uświadomiłem sobie, że niepotrzebnie tworzę kolejny kanał informacyjny o najnowszych filmach.

W zupełności przecież wystarczy jak te informacje pojawią się na łamach YouTube, Facebook, Twitter. Po co kolejne miejsce przeznaczać na coś takiego? Myślę, że pora to zmienić, wręcz jestem tego pewien.

Wobec tego już teraz wprowadzam pewne zmiany. Od jutra będzie tu spokojniej, ale jednak bardziej wartościowo pod względem zamieszczanych treści. O czym mowa? Otóż jeżeli zdecyduję się na zamieszczenie informacji o najnowszym filmie na łamach tego bloga, to wyłącznie ze względu na atrakcyjność, ważność jego przekazu.

Jako iż jest to w końcu blog, strona, odejdźmy przynajmniej tu od filmów i dzielmy się literami, słowami, zdaniami, które również mogą wiele powiedzieć.

Myślę że ten blog to świetne miejsce do przekazywania informacji, których nie zawrę w filmie, uzupełniania moich filmów o takie informacje jak wymagania sprzętowe, czy informacje o nowościach, premierach. Krótko i na temat, na co nie mógłbym sobie pozwolić w przypadku filmu.

Spróbujmy więc.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo