WYGRAJ Klawiaturę Dla GRACZA

  • Paveł
  • 6.12.2016
  • 14

gbob-pelenIdą Święta, jest Mikołaj, tak więc pora na świąteczne prezenty! Mikołaj, a dokładniej Twórcy specjalnego, Polskiego kontrolera dla graczy, jakim jest G-Bob, postanowili jeden, nowiutki egzemplarz podarować właśnie Wam! Jeżeli nie wiecie jeszcze co to G-Bob, to w skrócie powiem iż jest to specjalny kontroler, który zastępuje nudny WSAD. Zamiast zwykłego duszenia klawiszy możecie kontrolować swoją postać/pojazd poprzez gesty całej dłoni.

Czyli jak to działa?

Jeżeli chcesz zobaczyć jak to działa w praktyce, obejrzyj specjalny, konkursowy odcineczek na moim kanale lub po prostu zerknij na oficjalną stronę, gdzie znajdziesz więcej szczegółów: tutaj

Jak wziąć udział w konkursie?

  • oczywiście priorytetowo musisz polubić fanpage G-Bob: tutaj
  • mam nadzieję, że już obejrzałeś konkursowy odcineczek GTA Online: tutaj
  • napisz komentarz pod wpisem konkursowym na fanpage G-Boba (bądź kreatywny): tutaj

Jeśli spełnisz powyższe warunki, a Twój komentarz pod wpisem konkursowym na fanpage G-Bob, będzie najciekawszy, najbardziej kreatywny – WYGRYWASZ! Wspólnie z Twórcami, będziemy wybierać ten jeden, jedyny – być może właśnie Twój!

gbob-kartonKiedy wyniki Konkursu?

Możecie zgłaszać się do 20 grudnia 2016 – po tym terminie zabieramy się za czytanie i będziemy wyłaniać najciekawszy, najbardziej kreatywny komentarz! Wyniki pojawią się oczywiście na łamach fanpage G-Boba oraz na mojej stronie.

Regulamin Konkursu: tutaj

Życzymy Wszystkim POWODZENIA!

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo