Fragmenty z Wiedźmin 3: Dziki Gon

  • Paveł
  • 13.08.2014
  • 0

Geralt z Rivii to postać znana wielu osobom, nie tylko graczom. Zbliżający się tytuł, kolejna, trzecia część przygód Wiedźmina wzbudza wielkie zainteresowanie. Niedawno mogliśmy słyszeć nawet pochwałę ze strony prezydenta, Baracka Obamy. Rzadko kiedy można usłyszeć pozytywne słowa na temat gier ze strony polityków, a już z pewnością rzadko od samego prezydenta.

Doczekaliśmy się kilku minut, fragmentów z rozgrywki ze zbliżającego się Wiedźmina 3. W tym przypadku nie mam grze nic do zarzucenia. Zachwalać myślę że jednak nie trzeba, bo większość z Was wie, że ten krajowy produkt to coś wyjątkowego, docenianego na całym świecie.

Jedyna moja obawa dotyczy mojego sprzętu. Czy najnowsza część będzie działała płynnie i będę mógł się nią w pełni cieszyć? Obawy wzięły się oczywiście ze zmian, nowości jakie nas czekają.

Najnowszy Wiedźmin to nie tylko kolejna, wciągająca historia, bogaty RPG, ale także znacznie większy, otwarty świat oraz jeszcze piękniejsza grafika z dbałością o najmniejsze szczegóły, które zwykle właśnie najbardziej cieszą.

Do premiery oczywiście pozostało jeszcze nieco czasu, bo czekamy aż do 21 lutego 2015 roku. Pozostało więc czekać, czekać i jeszcze raz przeglądać najnowsze materiały, zapowiedzi.

Porównaj ceny: http://bit.ly/1kBnrwV

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo