Dlaczego nikt z YouTube mi nie odpisuje?

  • Paveł
  • 31.10.2014
  • 0

Z pewnością wielu z Was próbowało skontaktować się z twórcami na YouTube. Były to maile, komentarze, prywatne wiadomości w różnych kwestiach, począwszy od pytań po propozycje współpracy.

Jeśli tylko odbiorcę Waszej wiadomości można uznać za „popularnego”, otrzymanie odpowiedzi jest niemal niemożliwe. Oczywiście może to wynikać z faktu iż tych maili, komentarzy jest naprawdę sporo, stąd trudno się z nimi wszystkimi zapoznać.

Niestety częściej spotykamy się z tzw. „olewaniem”. Osoby nie odpisują, bądź też może w ogóle nie czytają naszych wiadomości. Piszę o tym gdyż dobrze sobie z tego zdaję sprawę i nieraz moje wiadomości pozostawały bez odpowiedzi.

Zastanawia mnie jednak, skąd to się bierze, dlaczego tak wiele osób zamyka się na swoich kanałach, w zamkniętych grupach znajomych im osób, skoro są niejako osobami publicznymi.

Skoro działamy oficjalnie i jesteśmy odbierani przez większe grono ludzi, w tym momencie tym bardziej powinniśmy zadbać o kontakt z nimi.

Pomimo napływu wielu komentarzy, wiadomości, zawsze staram się na nie odpisywać. Odcinanie się od tego, bądź filtrowanie wiadomości nie jest żadnym rozwiązaniem i w żadnym wypadku tego nie toleruję. Nie rozumiem twórców, którzy odcinają kontakt czy jakąkolwiek współpracę i siedzą zamknięci we własnym świecie… .

Jednak czy można coś z tym zrobić? W końcu każdy z nas ma wolną wolę i własne zdanie.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo