DiRT Rally zbyt realny ?

  • Jakub
  • 4.12.2015
  • 1

Jest szansa, że nie tylko użytkownicy PC będą się cieszyć. Najnowsza produkcja brytyjskiego studia Codemaster  gra DiRT Rally zadebiutuje nie tylko na PC ale także na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Taka informacja wypłynęła niedawno na tajwański serwis klasyfikujący gry wideo GameRating, niestety sami deweloperzy jeszcze nie ujawnili swojego zdania na ten temat.

DiRT Rally jest kolejną już częścią cyklu o rajdach samochodowych.

Studio Codemaster powraca do podstaw ?

Miłośnicy gier rajdowych niezwykle pewnie odnajdą się w nadchodzącym tytule, zadbano tu niemalże o każdy szczegół. Nadrzędny cel wyznaczył tu realizm, przez co gruntownie przebudowano model jazdy. Świetnym rozwiązaniem jest to że przy zmianie nawierzchni np. z szutru na asfalt wpływ na nasz pojazd ma ilość szutru znajdującego się na oponach.  Jest to zupełna nowość. Całość uzupełnią nam takie mechanizmy jak kontrola trakcji czy też ABS a także stabilizacja toru jazdy. Twórcy poszli na całość, każdy pokonany kilometr wpłynie negatywnie na prowadzony samochód. Zmęczone kilometrami auto możemy naprawić korzystając z usług mechaników. Serwisantów najpierw trzeba zatrudnić, podpisując z nimi umowę i zarazem negocjując stawkę wynagrodzenia, zespół może liczyć ich maksymalnie czterech.

To nie wszystkie atrakcję jakie zobaczymy w grze.  Obecnie pozostaje nam czekać do 8 grudnia, dnia premiery.

Czyżby twórcy gier wyścigowych podbijali porzeczkę, niedawno zachwycił nas nowy Need For Speed i jego możliwości a teraz do bólu realny DiRT Rally.

Dla każdego fana gier wyścigowych lubiących bezdroża jest to wręcz obowiązkowy tytuł.

Co sądzicie o grze ?

Czy znajdzie się na waszej półce ?

Autor: Jakub

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo