Diablo 3: Reaper of Souls – będzie dodatek

  • Paveł
  • 24.08.2013
  • 0

Diablo 3 miało premierę dokładnie 15 maja 2012, a mam wrażenie jakby to był zupełnie świeży tytuł. Obecnie pojawiły się pierwsze, oficjalne informacje dotyczące pierwszego dodatku, pod nazwą Reaper of Souls. Dodatek do gry powinien ukazać się dopiero w przyszłym roku, tak więc przyjdzie nam jeszcze poczekać parę miesięcy.

Według zapowiedzi mamy otrzymać nowe mroczne lokacje, lecz czy ostatecznie kolejny akt okaże się bliższy poprzedniej części, czy też będzie przypominać bardziej kolorową trójkę – jeszcze się okaże. Ponadto jak można się było domyśleć, przyjdzie nam stawić czoła nowym przeciwnikom oraz najprawdopodobniej kolejnemu bossowi, jakim będzie Maltael, czyli Anioł Śmierci.

diablo3-krzyzowiec

Pojawi się również nowa klasa postaci – krzyżowiec. Najprawdopodobniej będzie to postać władająca dobrze zarówno orężem, jak i magią. Co najważniejsze, osoby które osiągnęły maksymalny poziom swojej postaci, będą mogły kontynuować zabawę i zwiększać swój poziom, dzięki podniesionemu maksymalnemu poziomowi, jak i pewnych zmianach w poziomach mistrzowskich.

Nowe tryby gry, jakimi będą próby nefalemów oraz wyprawa po łupy, mogą urozmaicić rozgrywkę, która w podstawowej wersji gry po kilkudziesięciu godzinach może być nieco nużąca z racji powtarzalności lokacji, jak i ogólnej przewidywalności przebiegu akcji.

Poniżej możesz zobaczyć oficjalne zrzuty ekranu z gry, film prezentujący rozgrywkę oraz zwiastun filmowy promujący dodatek. Zapraszam również na nową, oficjalną stronę dodatku, gdzie znajdziecie wszystkie najnowsze materiały: Diablo 3: Reaper of Souls

diablo3-rof-s6diablo3-rof-s1diablo3-rof-s2 diablo3-rof-s3 diablo3-rof-s4 diablo3-rof-s5

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo