Gry - sprawdź na Ceneo

Darmowa gra od Epic Store

  • Rajsi
  • 8.02.2019
  • 0

Kolejna darmowa gra do pobrania! 

Jak co 2 tygodnie, Epic Store znów udostępnia darmową grę. Tym razem jest to dobrze oceniana strzelanka – Axiom Verge. Akcja trwa do 21 lutego.
Tytuł pobieramy STĄD.

Nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas więc jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez kolejny rok, co dwa tygodnie będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

Informacje o grze:

Po wypadku w laboratorium naukowiec budzi się w tajemniczym, obcym świecie. Czy to odległa planeta? Daleka przyszłość? A może złożona symulacja komputerowa, wirtualna rzeczywistość?
Zgłębiaj zakamarki podobnego do labiryntu dużego świata, poznawaj jego sekrety i odkryj, jaką rolę masz w nim do spełnienia.
Zdobywaj liczne bronie, przedmioty i umiejętności, pozwalające na różnorodne, unikatowe zachowania i zastosowania. Trzeba będzie wykazać się sprytem, aby je wszystkie odnaleźć.
Walcz z dziwnymi biomechanicznymi konstruktami, śmiercionośnymi skutkami starożytnej wojny oraz demonami lęgnącymi się w Twojej duszy.
Na końcu złam samą grę, wykorzystując błędy do niszczenia wrogów i rozwiązywania zagadek w otoczeniu.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo.pl