Gry - porównaj ceny

Czytać czy oglądać?

  • Paveł
  • 30.08.2013
  • 0

Przekaz może być pod różnymi postaciami. Niegdyś polegało to wyłącznie na ustnym przekazywaniu informacji, tymczasem w chwili obecnej możemy czytać, słuchać, a nawet oglądać materiały, które mają nas o czymś informować, pouczać. Nie ukrywajmy jednak, że tak naprawdę treści w postaci czcionki niespecjalnie trafiają do dużego grona odbiorców.

My, ludzie, nauczyliśmy się wygody. Pragniemy osiągnąć i wiedzieć wiele przy jak najmniejszych kosztach. Gazety, wszelkiego rodzaju pisma mogą się okazać już wkrótce zbędne, gdyż ilu ludzie je w ogóle czyta. W porównaniu z ilością odbiorców w internecie, czy telewizji – gazety, książki nie mają praktycznie jakichkolwiek szans.

Znacznie łatwiej i milej jest nam obejrzeć materiał wideo, który potrafi coś zobrazować bez potrzeby wytężania wyobraźni i przede wszystkim dać te cudowne dźwięki, muzykę, czy mowę, głos drugiego człowieka, który jest nam tak bliski przecież.

Cofnięcie tego wszystkiego jest niemożliwe, gdyż postęp, rozwój jest nieunikniony i jak najbardziej konieczny. Tak więc sam ograniczam ilość, długość wpisów, decydując się na zwiększenie ilości oraz jakości materiałów wideo. Czy to jednak dobrze, że tak się dzieje? Pytanie dla każdego z nas.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

NIE PRZEGAP OKAZJI:

Laptopy i komputery - zobacz ceny