Czy mam zagrać w Lords of The Fallen?

  • Paveł
  • 16.08.2014
  • 0

Ostatnio pytałem Was czy powinienem zagrać, rozpocząć serię z gry Risen 3. Jako jednak, że był mały odzew z Waszej strony na ten temat, postanowiłem porzucić tą grę. Teraz chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o Lords of the Fallen?

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o tej grze RPG, to już Wam w skrócie ją przybliżę. Otóż jest to RPG akcji, które poza rzecz jasna ciekawą oprawą, posiada także znacznie bardziej zaawansowaną mechanikę rozgrywki, która dostosowuje się do taktyki, stylu gracza.

Jednym z Twórców Lords of the Fallen jest Tomasz Gop, czyli współtwórca legendarnego już Wiedźmina.

Naszym głównym zadaniem będzie rzecz jasna ekspolarcja bajecznych terenów, rozwijanie cech postaci, ulepszanie ekwipunku i walka z różnego rodzaju przeciwnikami.

Świat, w którym przyjdzie się nam poruszać nie należy do najbezpieczniejszych. Średniowieczna kraina, w której to ludzie postanowili sprzeciwić się bogu i go zabić. Jego ciało stopniowo przemieniło się w ogromny łańcuch górski oddzielający północ od południa, czyli tak naprawdę magów, kapłanów od wojowników.

Jak widzicie tytuł zapowiada się naprawdę ciekawie, a premiera będzie już 31 października, tak więc pozostało nam naprawdę niewiele czasu.

Czekam na Wasze opinie dotyczące tej gry, jak i tego czy chlelibyście zobaczyć ją na łamach mojego kanału. 

Porównaj ceny: http://bit.ly/VqiZ8x

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo