Corporate Lockdown – pierwszy dodatek do Obcego

  • Paveł
  • 24.10.2014
  • 0

Jeszcze nie skończyłem zabawy z Obcym, a już pojawiają się informacje o nadchodzących pięciu dodatkach, rozszerzających fabułę. Wobec tych informacji, jak i długości samej gry, przyspieszyłem oczywiście publikację filmów z tej serii.

Wracając jednak do najważniejszego, każdy z pięciu dodatków ma oferować nową, grywalną postać, unikalny zestaw przedmiotów, a także nowy tryb gry.

Najbliższy dodatek, Corporate Lockdown, będzie miał premierę 28 października. Wcielimy się wówczas w rolę jednego z członków kierownictwa Seegson. Ten opuszczony przez swoich przełożonych, wiedząc iż zbliża się Torrens, planuje swoją ucieczkę na pokład statku.

Na trzech mapach (Severance, Scorched Earth, Loose Ends), będziemy mogli rywalizować z innymi graczami pod kątem najlepszego czasu ucieczki, bądź najlepszego wyniku punktowego w wykonywaniu zadań, znajdywaniu przedmiotów.

Pojawi się również tryb Gauntlet, w którym przechodzimy wszystkie trzy mapy, nie dając się przy tym zabić i rywalizując w globalnym rankingu.

Kolejne dodatki mają cyklicznie pojawiać się do marca 2015 roku i będą to: Trauma, Safe Haven, Lost Contact, The Trigger. Jeżeli dotrzymają klimatu, fabule z podstawowej wersji gry, to mamy na co czekać.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo