Cena DualSense Edge robi wrażenie

  • Rajsi
  • 24.11.2022
  • 0

Mamy i cenę! 

Jakiś czas temu pojawiła się informacja o tym, że Sony planuje wypuścić nowy kontroler DualSense. Ma być on mocno ulepszony pod wieloma względami od tego podstawowego, a jego dokładna nazwa to DualSense Edge.
Dowiedzieliśmy się wówczas, że pad pojawi się w przyszłym roku, a dokładnie 26 stycznia. Będzie on posiadał wiele dodatkowych funkcji i ma być w pełni konfigurowalny, a także będzie go można maksymalnie spersonalizować. Samo pudełko także będzie wypasione, ponieważ znajdziemy w nim chociażby dużo dodatkowych nakładek czy specjalne etui. O tym co dokładnie dostaniemy w zestawie kupując DualSense Edge dowiecie się TUTAJ.

Jak widać nowy kontroler zapowiada się, że będzie naprawdę okazały. Wszystko fajnie ale nasuwa się w takim razie jedno, zasadnicze pytanie – ile przyjdzie nam zapłacić za to cudeńko? Początkowo dokładna cena nie była znana. Sony poinformowało jedynie, że wyceniło pada na 239.99€, lecz ceny w poszczególnych krajach mogą się różnić.
Na szczęście wiemy już od jakiegoś czasu ile dokładnie będzie kosztować DualSense Edge w Polsce. Trzymajcie się bo cena naprawdę powala – otóż za nowy kontroler do PlayStation 5 przyjdzie nam zapłacić całe 1199 zł.

Dla przypomnienia DualSense Edge będzie oferować: 

  • Rozbudowane opcje dostosowania – kontroler pozwoli nam na mapowanie, dezaktywację różnych przycisków czy dostrojenie czułości i określenie martwych stref gałek analogowych oraz triggerów.
  • Zapisywanie profili – gdy już dostosujemy przyciski i konfiguracje pada pod nasze preferencje będziemy mogli zapisać je jako jeden z kilku profili, między którymi będziemy mogli się dynamicznie przełączać. Pozwoli nam to na dostosowanie opcji pada pod różne gry.
  • Interfejs użytkownika – dzięki nowemu przyciskowi „Fn” będziemy mogli łatwo przełączać się miedzy profilami sterowania, dostosować głośność gry i czatu czy dostać się do ustawień profilu kontrolera.
  • Wymienne przyciski – będziemy mieli możliwość zmiany nakładek na gałki, do dyspozycji będziemy mieć standardowe, wysokie i niskie. Nowe przyciski tylne również będą wymienialne.
  • Wymienne moduły – oprócz nakładek będziemy mogli zmienić moduły naszych gałek gdy będziemy czuli, że odmawiają one posłuszeństwa

https://www.youtube.com/watch?v=UvmmWeov68s&ab_channel=PlayStation

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Laptopy i komputery - zobacz ceny