Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - wybierz na Ceneo

Call of Duty: Black Ops 4 Blackout – za darmo

  • Rajsi
  • 3.04.2019
  • 0

Akcja darmowe granie! 

Studio Treyarch organizuje ciekawą ofertę. Udostępnia ono nam zupełnie za darmo grę Call of Duty: Black Ops 4.
Nie jest to jednak cała zawartość tytułu, lecz tryb Blackout. Mimo wszystko zabawa może być przednia ponieważ właśnie ten tryb rozsławił Call of Duty: Black Ops 4 i jest tym najbardziej pożądanym przez graczy.

Akcja trwa na wszystkich platformach – PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. W przypadku konsol będziemy potrzebować subskrypcji PS Plus oraz Xbox Live Gold.
Oferta trwa naprawdę sporo bo od 2 kwietnia, aż do 30 kwietnia. Grę możemy pobierać TUTAJ (trzeba zjechać na sam dół strony).

Oczywiście jeśli gra nam się spodoba i postanowimy kupić ją za miesiąc to wszystkie pozyskane postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji gry.

Będziemy mieli także do wypróbowania nową mapę w trybie Blackout. Jest nią Alcatraz. Póki co jest dostępna tylko na PlayStation 4, lecz w przyszłości zostanie udostępniona także na innych platformach.

Nie wiecie co to tryb Blackout?
Tryb Blackout to po prostu Battle Royale, takie jak np. w Fortnite. Różni się on oczywiście sporo pod kątem mechaniki czy różnych możliwości ale zasada jest taka sama – kto utrzyma się przy życiu ze wszystkich graczy jako ostatni ten wygrywa.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo