Gry - porównaj ceny

Blogowanie czy Vlogowanie?

  • Paveł
  • 10.08.2014
  • 0

Blogować, a może vlogować? Oczywiście są to dwa różne pojęcia. Jedno odnosi się do formy pisanej, a drugie z kolei do wideo. Jako, że Internet się rozwija, odbiorcy mają coraz większe wymagania i szybsze łącza – trzeba iść z postępem… .

Niegdyś moja działalność w Internecie opierała się wyłącznie na pisaniu, tworzeniu bloga, strony internetowej. Trochę tego było, jednak wszystkie blogi kręciły się wokół tematów związanych z komputerami, systemami operacyjnymi.

Najdłużej prowadziłem bloga, który był poświęcony Linuksowi, bo nieco ponad rok. Codziennie na jego łamach zamieszczałem po 1-2 wpisy, lecz przyszła pora na egzaminy, maturę i tak musiałem wszystko porzucić.

Po dłuższej przerwie nie zdołałem już powrócić do tej działalności, jednak z czasem znalazłem pracę i w końcu zdecydowałem się na otwarcie kanału.

Od tego momentu blogowanie przemieniło się we vlogowanie, czyli jednak nieco bardziej ciekawą, zaawansowaną formę przesłania.

Ciężko powrócić do tej starej, sprawdzonej formy, do bloga, jednak cały czas mi się to marzy i mam nadzieję, że prędzej czy później znowu wejdę w regularny tryb pisania… .

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

NIE PRZEGAP OKAZJI:

Laptopy i komputery - zobacz ceny