Battlefield 4 – Tryb multiplayer

  • Paveł
  • 19.09.2013
  • 0

Na początku tego tygodnia, na oficjalnym kanale Battlefield 4, ukazała się ciekawa zapowiedź prezentująca praktycznie wszystkie najciekawsze elementy z rozgrywki sieciowej, jakie przyjdzie nam otrzymać w dniu premiery. Dynamiczny trailer idealnie również ukazuje dynamicznie zmieniające się mapy, które to będą ewoluować właśnie m.in. dzięki graczom.

Oprócz walących się budynków, zalewanych miast, czy nawet zamykania bram, stawiania barier, dużą uwagę zwraca również znacznie większa możliwość modyfikacji broni. Otóż przypomina mi się Call Of Duty: Modern Warfare 3, czyli gra która również dawała możliwość sporych modyfikacji, a w tym nawet malowania broni, na różne, ciekawe kolory, co także zobaczymy w najnowszym Battlefield 4.

Mimo, że graficznie gra przypomina jednak poprzednią swoją część (BF3), to jednak wprowadzono ciekawe zmiany, smaczki, które z pewnością urozmaicą rozgrywkę.

Dodam jeszcze, że twórcy popracowali nad falami, nad wodą. Dzięki wprowadzeniu synchronizacji fal dla wszystkich graczy, otwarło to zupełnie nowe możliwości. Mają się pojawić bowiem mapy do walk na morzu, czego wcześniej nie mieliśmy okazji zobaczyć, a przynajmniej nie w takim wydaniu… .

Dla osób posiadających konto premium w Battlefield 3, osób które zakupiły przedpremierowo Battlefield 4 na Origin, bądź posiadaczy limitowanej edycji specjalnej gry Medal of Honor Warfighter, czeka już beta, która zostanie uruchomiona 1 października. Tymczasem otwarta beta pojawi się 4 października, tak więc ta ekskluzywna beta nie potrwa zbyt długo, lecz da niektórym graczom pierwszeństwo w sprawdzeniu najnowszej odsłony gry. Niestety trzeba się jednak liczyć z faktem, iż jest to wyłącznie beta, która może posiadać jeszcze pewne niedociągnięcia, błędy.

Poniżej znajdziecie oficjalną, świeżą zapowiedź trybu multiplayer:

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo