Battlefield 4 – Levolution

  • Paveł
  • 27.08.2013
  • 0

W sieci dostępny jest ciekawy materiał z nadchodzącej, kolejnej części Battlefield, oznaczonej numerem 4. Tym razem destrukcja na polu bitwy zapowiada się na ogromną skalę. Według zapowiedzi mapy po których przyjdzie nam toczyć zacięte bitwy, nie będą już wyłącznie ładnym otoczeniem. Tym razem oprócz samej destrukcji jaką mogliśmy zaznać już w aktualnej trójce, zostaną wyniesione na wyższy poziom.

Przede wszystkim ma pojawić się możliwość zmiany otoczenia nawet na całej mapie. Począwszy od niszczenia wieżowców, po zalewanie całego miasta wodą. Tego typu zmiany wprowadzą z pewnością nieco smaczku do ogranej już strzelanki. Całość zmian, możliwości jest pod ciekawą nazwą – Levolution.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość zamykania/otwierania pomieszczeń, barierek, jak i nawet gaszenie światła. Jestem niemal pewien, że z początku wszyscy będziemy się gubić w tym wszystkim i niejednokrotnie ktoś nas zaskoczy swoim sprytem, przebiegłością. Tego już nikt nie nazwie kampieniem… .

Poniżej można zapoznać się z oficjalnym materiałem prezentującym możliwości, Levolution.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo