Arcane Chronicles – RPG w przeglądarce

  • Paveł
  • 28.12.2013
  • 0

Arcane Chronicles? Słyszeliście już o tym tytule? Prawdopodobnie wiele osób mogło jeszcze nie słyszeć o tej grze. Dlaczego? Otóż nie jest to jakaś mocna marka, tak samo jak i sam producent. Arcane Chronicles to gra RPG, która nie wymaga pobierania, instalacji. Wszystko będzie się odbywać po stronie serwera, a klientem będzie oczywiście nasza przeglądarka internetowa.

Producentem tego tytułu jest NEXON, czyli koreańska firma zajmująca się tworzeniem gier online. Sam dopiero niedawno odrobiłem lekcje, gdyż wcześniej nawet o nich nie słyszałem, pomimo faktu iż istnieją już od 1994 roku.

Wracając do powstającego w dalszym ciągu Arcane Chronicles, zbliża się wielkimi krokami zamknięta beta gry. Mam już swój klucz, tak więc z pewnością go wykorzystam i sprawdzę tą produkcję. Jako, że jest to gra przeglądarkowa, to też nie nastawiam się na zbyt wiele rewelacji (szczególnie pod względem audio-wizualnym). Z drugiej jednak strony, oficjalne zrzuty ekranu napawają mnie optymizmem i aż chciałbym przyrównać ją do samego Diablo. Niekoniecznie do najnowszej odsłony, ale do Diablo II jak najbardziej – przynajmniej pod względem oprawy graficznej, bo jeżeli chodzi o grywalność, to pozostawiam tą kwestię otwartą przynajmniej do czasu uruchomienia bety (16 stycznia 2014).

Zresztą sami oceńcie:

arcane-chronicles-1 arcane-chronicles-2 arcane-chronicles-3

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo