Gry - porównaj ceny

Allegro – Sklep czy Wytwórnia filmowa?

  • Jakub
  • 28.12.2015
  • 0

Dziś temat nieco z innej beczki, zapewne znajdą się osoby które fascynuje polską kinematografia. Niedawno zobaczyliśmy efekt współpracy AllegroPlatige Image. Na YouTube pojawiły się dwie krótkometrażowe produkcje, poruszające dwie Polskie Legendy: Pan Twardowski oraz Smok Wawelski. Obie produkcje wyreżyserował Tomasz Bagiński.

Wydawać by się mogło że Allegro jako uznawany przez nas na co dzień zwyczajny sklep nie zabrałby się za filmy, prędzej reklamy, a nie krótkometrażowe produkcje.

maxresdefault

Film Twardowsky został przedstawiony w bardzo odważny sposób, nie jest najlepszy dla młodszych kinomanów, lecz świetnie ukazuje sytuację z legendy we współczesnym świecie. Film w przeciągu dwóch dni odkąd go zauważyłem został przeze mnie obejrzany z 8 razy. Bardzo imponuje sposób w jakim został przedstawiony Księżyc na którym toczy się akcja, jednej z legend. Jak na taką produkcję krótkometrażową to naprawdę bardzo miłe dla oczu jest odwzorowanie szczegółów. Wiadomo – jest wiele aspektów o które można by było się pokłócić, tylko po co ?

Druga produkcja również udana, dobrze odwzorowana, lecz na mnie osobiście większe wrażenie zrobiła ta wyżej opisana. Wpis nie zawiera żadnego lokowania, nie proszono nas o zamieszczenie artykułu na dany temat. Produkcje zrobiły na mnie ogromne wrażenie i chciałbym się z wami podzielić, oraz pokazać że nie tylko zachód kręci dobre filmy Sci-fi lecz My również potrafimy. Niestety musi zadowolić nas niecałe 10 minut filmu, gdyż taka forma właśnie została przyjęta…, aż chciało by się obejrzeć coś takiego na pełnym ekranie w pełnometrażowej wersji.

Ciekawscy znajdą wszystko o produkcjach w sieci, poniżej zamieszczam link do strony allegro , znajdziecie tam wszytko o projekcie.

Pozdrawiam ! Trzymajcie się !

Autor: Jakub

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

NIE PRZEGAP OKAZJI:

Laptopy i komputery - zobacz ceny