Alien: Isolation – pierwsze minuty z gry

  • Paveł
  • 24.08.2014
  • 0

Alien: Isolation, bądź jak kto woli Obcy: Izolacja to gra, która ma zupełnie zmienić znaną nam już serię. Wcześniejsze wydania obcego były wyłącznie jedną, wielką strzelaniną podczas której wykorzystaliśmy cały arsenał zaczynając od pistoletów, karabinów, na miotaczach ognia kończąc.

W końcu ktoś zdecydował się na zmiany, na powrót do starego, dobrego klimatu, znanego nam z filmów. Czy jednak po tylu porażkach uda się w końcu osiągnąć to, na co czekają gracze, fani?

Dostępne są już pierwsze minuty z gry, tak więc możemy zacząć oceniać to z czym przyjdzie nam się zmierzyć. Na podstawie tych krótkich gameplayów wnioskuję że cel został osiągnięty. Gra jest prawdziwym survival horrorem.

Kierując słabą fizycznie, przestraszoną kobietą, które może liczyć wyłącznie na siebie, na to co uda jej się skonstruować ze znalezionych materiałów, faktycznie musimy się skupić na rozgrywce, otoczeniu. Pomimo tego, że obcy jest jeden, to jednak nieustannie nas śledzi, podąża za nami, pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie.

Oczywiście tak przedstawiają to pierwsze materiały, minuty z gry. Już nie mogę się doczekać, aby samemu przekonać się co zostało dla nas przygotowane.

Porównaj ceny: http://bit.ly/1p31cLN

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo