12 minut z kampanii Battlefield Hardline

  • Paveł
  • 13.08.2014
  • 0

Pojawił się fragment z rozgrywki z Battlefield Hardline, który załączam również i w tym wpisie. Oficjalne 12 minut z kampanii pozwala nam zobaczyć co na nas czeka, jak to będzie wyglądać… .

Jak pewnie część z Was wie, była już zamknięta beta, w którą zresztą miałem okazję pogrywać. Pomimo tego iż była to wersja testowa, która nie prezentowała finalnego wydania, to jednak niewiele spodziewam się po Hardline. Rozgrywka trwała od 2 do 5 minut, a sposób walki, cele – wszystko było dość przewidywalne i tak po kilku rundach odchodziły chęci na dalszą zabawę.

Co zobaczymy w kampanii? Czy będzie ciekawsza, lepsza niż tryb multiplayer? Zanim powiem coś więcej, proponuję obejrzeć przynajmniej fragment poniższego, oficjalnego materiału.

Teraz myślę, że mogę przejść do wstępnej oceny, wrażeń po tym filmie. Jeżeli ktoś zasięgnął do innych wydań z serii Battlefield, to dobrze wie iż kampania często kulała, jednak tryb multiplayer wciągał na wiele godzin, dni, tygodni, a nawet miesięcy. Nieraz gracze pomijali w ogóle kampanię dla pojedynczego gracza, przechodząc od razu do zabawy w sieci – wcale im się zresztą nie dziwię.

Na podstawie załączonego materiału, 12 minut z rozgrywki, mogę śmiało powiedzieć, że w przypadku Hardline będzie bardzo podobnie. Niestety mam także obawy co do trybu multi, który w becie nie był zadowalający. Na całe szczęście pojawił się kolejny materiał, w którym przedstawiono nowy, dodatkowy tryb gry, w  ramach którego będziemy odbijać zakładników.

Oczywiście pamiętajmy o tym że premiera została przeniesiona w celu poprawy błędów, jak i wprowadzenia zmian, które zaproponowali sami gracze. Tak więc to co nas zniesmaczyło, może zostać jeszcze naprawione i tak Battlefield Hardline ma szansę aby stać się poboczną serią, która również odniesie sukces. Póki co, nie obiecuję sobie zbyt wiele, aby się nie zawieść.

A co Wy sądzicie na temat tej gry? Czego się spodziewacie? Kolejnego sukcesu Battlefield, czy też może wielkiej klapy?

Porównaj ceny: http://bit.ly/1Be6ttH

 

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo