Zbliża się nowa oferta od Epic Games

  • Rajsi
  • 11.07.2021
  • 0

Dzisiaj przychodzimy z nową okazją do pobrania gier za darmo, które już za kilka dni będą dostępne na Epic Games Store. W tym tygodniu mamy możliwość pobrania dwóch produkcji.
Warto wspomnieć, że jeszcze przez 3 dni mamy szansę za darmo zdobyć Bridge Constructor: The Walking Dead oraz Ironcast. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ!

Tytuły jakie możemy tym razem zdobyć w tym tygodniu to Obduction oraz Offworld Trading Company.

Cała akcja zaczyna się już w czwartek –  15 lipca i skończy się w czwartek – 22 lipca. Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania gry póki będzie można to zrobić za darmo!

  • Obduction – TUTAJ
  • Offworld Trading Company – TUTAJ

Pamiętajcie, że nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas tylko jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez rok, co tydzień będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

Offworld Trading Company:
Mars został skolonizowany, a największe ziemskie korporacje rywalizują o dominację na tym nowym rynku. W tej nowej strategii ekonomicznej stworzonej przez głównego projektanta gry Civilization IV, Sorena Johnsona, walka o rynek jest równie zaciekła co na polu bitwy.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *