Wracają klasyczne wersje GTA, a Rockstar przeprasza za Definitive Edition

  • Rajsi
  • 24.11.2021
  • 0

Oficjalne oświadczenie od Rockstar! 

Jak wszyscy wiemy, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition okazało się dość sporym niewypałem. Większość graczy skaż się na olbrzymie błędy i niedopracowania gry.
Co dziwne – Rockstar nie olewa tematu!

Studio na swojej oficjalnej stronie wydało oświadczenie w którym ustosunkowywuje się do stanu Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition.
Rockstar bardzo przeprasza wszystkich graczy oraz pisze, że jest świadome, że Definitive Edition nie spełnia oczekiwań graczy oraz standardów do których każdy jest przyzwyczajony.

Studio zapewnia, że pracuje nad naprawą tytułu i w przyszłości będą pojawiać się liczne aktualizacje, które mają doprowadzić produkcję do jak najwyższego poziomu.

Kolejną świetną wiadomością jest to, że Rockstar przywraca stare, klasyczne wersje Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas. Pojawią się one jako jeden pakiet do kupienia w Rockstar Store. Co ciekawe, każdy kto kupił lub kupi Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition do 22 czerwca 2022, dostanie owy pakiet zupełnie za darmo.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *