TELEDYSK - TO THE TOP

Wielkie aktualizacje GTA Online i Red Dead Online

  • Rajsi
  • 24.07.2020
  • 0

Rockstar informuje graczy o swoich naprawdę ambitnych i co najważniejszych bardzo dobrych dla graczy planach.
Wspomina, że ostatnio w GTA Online i Red Dead Online grało więcej użytkowników niż kiedykolwiek wcześniej i studio wie, że każdy czeka na aktualizację wspomnianych gier. Rockstar planuje spełnić marzenia graczy i dodać do owych tytułów naprawdę porządne i wielkie aktualizację!

W Red Dead Online, 28 lipca pojawi się nowa profesja, dzięki której wcielimy się w rolę przyrodnika. Dodatkowo będziemy mieli możliwość kupienia nowej przepustki bandyty. Studio informuje również, że wprowadzi wiele funkcji i poprawek, których wyczekiwali gracze. Rockstar informuje tym samym, że czeka nas jeszcze dużo zawartości do odkrycia i zagrania w najbliższych miesiącach.

Jeśli chodzi o GTA Online, to wielkimi krokami zbliża się letnia aktualizacja, która zaoferuje nową, ciekawą zawartość z szerokiego wyboru aktywności dostępnych w grze. Dodatkowo czeka nas jeszcze w tym roku największa aktualizacja GTA Online, w której zrobimy napad w zupełnie nowym miejscu.

Oprócz tego Rockstar chce dodawać różne funkcje i opcje o które prosili i będą prosić gracze. Studio mówi, że jeszcze w tym roku gracze mogą oczekiwać kolejnych dużych aktualizacji obu tytułów – GTA Online i Red Dead Online!

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *